fbpx
  • Sepetinizde ürün bulunmuyor.

Uzaktan Canlı Eğitim

İş Sağlığı Ve Güvenliği – 18 Saat | SERTİFİKALI İSG EĞİTİMİ 2022

İş kazaları ve meslek hastalıkları hem insani ve toplumsal açıdan, hem finansal bakımdan oldukça önemli bir sorundur.Uluslararası Çalışma Örgütünün araştırmalarına göre; kazaların sadece %2’si korunması mümkün olmayan, %98’i ise önlenebilir olan kazalardır.İş dünyasında, atölye, laboratuvar veya çalışılan ortamda, uygulama sırasında meydana gelebilecek iş kazaları ile karşılaşılmaması ve çalışılan ortamda istemeyerek oluşan olumsuzluklarda fert olarak yasal sorumluluğun farkında olunması için İSG eğitiminin başarıyla tamamlanması önem taşımaktadır.Eğitim sonunda Sertifikanızı almayı unutmayın.Öğrenecekleriniz 18 Saat Üzerinde İSG Eğitimi ISO hakkında en güncel ve anlaşılır veriler 13 Test + 60'tan fazla soru+ Videolu Örnekler Yasal ve düzenleyici şartlara uyum sağlama İSG'nin amacı ve Risk faktörleri Kuruluşta iş kazası ve meslek hastalığının proaktif olarak önlenmesi Kuruluşun güvenli ve sağlıklı iş yeri ortamına çevirme imkanları Kuruluşun organizasyonel yapısını güçlendirme Oluşturulan iş sağlığı ve güvenliği sisteminin sürekli olarak iyileştirilmesi Güvenli ve sürdürülebilir bir çalışma ortamının sağlanması yolu ile kurum kültürünün oluşturulmasının ilkeleriNot almanız faydanıza olacaktır. Bu yüzden not tutabileceğiniz bir aracı hazır bulundurmanızı öneririz.

Nefes Terapisi Sertifika Programı

Nefes almanın önemi, doğru nefes almanın sağlayacağı bedensel ve ruhsal etkilerinin üzerinde durarak, Nefesin anatomisi ve fizyolojisi ile Nefes Tekniklerinin ele alındığı bir programla, Nefes Terapisti yetiştirmeyi amaçlamaktadır.

Yönetici Asistanlığı Eğitimi Programı

Üst Düzey Yönetici Sekreterliği ( Asistanlığı ) Eğitim Programına Hoş Geldiniz. Bu eğitimin sertifikasyonu Acıbadem Üniversitesi tarafından sağlanmaktadır. Uluslararası akreditasyon Swiss Academy tarafından sağlanmaktadır.

Sağlık Kurumları Yönetici Yetişme ve Geliştirme Sertifika Programı.

Üniversite ve Uluslararası Kayıtlı, Çift Sertifikalı Sağlık Kurumları Yönetici Yetiştirme ve Geliştirme Kurs Programı Sağlık kurumlarının yönetimine özel, profesyonel sağlık yöneticileri yetiştirmeyi amaçlayan bu program, sağlık kurumlarında kariyer yapmak isteyen orta ve üst düzey yönetici ve adayları yetiştirmeyi hedeflemektedir. Sağlık profesyonelleri bu eğitim ile kazandıkları yönetim yetkinlikleri sayesinde, sağlık alanına yönelik 2Profesyonel Sağlık Kurumları Yöneticileri” olabileceklerdir. Sağlık hizmetlerinin yönetim ihtiyacının oldukça yüksek olduğu ve bu konuda yetişmiş profesyonellere ihtiyaç duyulduğu açıktır. Bu program ile kamu ve özel sağlık kuruluşlarında çalışanların yönetim konusunda bilgi ve donanımlarının arttırılması ve sağlık hizmetlerinin daha etkin, verimli ve kaliteli bir şekilde yürütülmesine ve kişilerin kariyerlerine önemli katkı sağlayacaktır. Kapsamlı bir programla kendinizle fark yaratmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Sizi aramızda görmekten onur duyarız.

Microblading Eğitimi

Microblading;Diğer bir deyişle kıl tekniği kaş. Bu işlem kaşlardaki asimetriyi dengelemek, boşlukları doldurmak, seyreklikleri tamamlamak için cilde yarı kalıcı pigment yerleştirme işlemidir. İşlem; birkaç küçük iğnenin bir araya gelmesi ile oluşan küçük bir el aleti ile derinin üst tabakasına kıl şeklinin taklit edilmesidir.

İpek Kirpik Eğitimi

Bu kursla iyi bir kirpik teknikeri olacaksınız.İpek kirpik eğitimi ile mesleki kariyerinizde sıçrama yaşamakla birlikte doğru ipek kirpik takma konusundan herkesten daha çok bilgi sahibi olacaksınız.
X