fbpx
  • Sepetinizde ürün bulunmuyor.

%filename MyEduco
Kariyerco
Eğitmen

Kariyerco Online Eğitim Akademisi.

Takipçiler
0
Takip Edilen
0
Eğitimler
63
Son Aktiflik
6 ay 2 hafta önce
Uzmanlık Alanları
İLETİŞİM BİLGİLERİ
destek@kariyerco.com
EĞİTİM KURUMU HAKKINDA

Kariyerco ile Online Eğitim ve Uluslararası ICCW Sertifika
Ulusal çapta online eğitimleriyle dikkat çeken Kariyerco birçok alanda düzenlediği uzaktan eğitimlerle bireyin gelişimine önem verir, destek olur.Kariyerco , öğrenmenin ömür boyu süren bir süreç olduğunu bilen, farkındalıkları yüksek bireylere verdiği içeriği zengin, gelişmeyi destekleyen eğitimlerle her sektöre çağın getirdiği yeniliklerden haberdar, işini zevkle ve motivasyonla yapan bireyler kazandırmayı amaçlar.

6543 sertifika                        37 eğitmen        75 eğitim              6128 kursiyer

Kariyerco'dan almış olduğunuz eğitimlerin sertifikası, Türkiye'de eğitim alanında ilk Uluslararası Akreditasyona sahip ICCW onayı ile verilecektir.
Türkiye’de eğitim alanında bir ilk olan uluslararası akreditasyona sahip ICCW sertifasını veren tek kurum olan Kariyerco, uzaktan eğitim alan her bireyle birebir temas halinde olarak mesafeleri kısaltır.Bilim, sanat, teknoloji, spor, hobi gibi hayatın her alanında, kariyer adımlarını çıkarken ya da kişisel gelişim için atılan her adımda Kariyerco online eğitim sektörünün lider pozisyonunda bir kurum olarak bireylerin yanındadır

 

Online Eğitim İçeriklerini Alanında Uzman Profesyoneller Hazırlar

Eğitim içeriklerinin tümünün kendi alanının profesyonelleri tarafından oluşturulduğu uzaktan eğitim sistemine kayıt olarak uzaktan eğitim alan her birey, kurs bitiminde konusu ne olursa olsun, kendini geliştirmiş, dünyaya yeni bir pencereden bakıyor olacaktır

Kariyerco’da Tüm Eğitimler Uluslararası Düzeydedir

Eğitimlerini uluslararası düzeyde uygulanabilir, çağın gereklerine uygun ve yenilikçi metotlarla hazırlayan Kariyerco etik değerlere önem verir, nesnelliği ön planda tutar.

Uzaktan Eğitimle Uluslararası Akredite: ICCW

Ülkemizin ihtiyacı olan aydınlık, gelişmiş, eğitimi sadece okulla sınırlandırmayan bireylere ulaşan, her bir kursiyerin eğitim hedeflerine odaklanan, sıcak teması sürdüren Güvennet Akademi, uluslarası akreditesi olan ICCW sertifikasıyla da diğer online eğitim veren kurumlardan ayrılır.Güvennet Akademi ISO 10002 belgesine sahip, müşteri memnuniyeti tescillenmiş bir kurumdur. Müşteri bilgilerinin gizliliği ve güvenliği ise ISO 27001 belgesi ile onaylanmıştır.

Kariyerco Lisanslı Bir Eğitim Kurumudur

Kariyerco; Uluslararası Akreditasyon Kurumları olan IAF, IAS, IQR, ICCW, ISO tarafından eğitim kalitesini ISO 9001 belgesi ile tescillemiştir. Bu tescil ise Türkiye Akreditasyon Kurumu (TÜRKAK) tarafından onay almıştır. Bu noktada Güvennet Akademi Parthneri Kariyerco lisanslı bir eğitim kurumudur.

EĞİTİM KURUMU'NUN POPÜLER EĞİTİMLERİ

Daha fazlasına mı ihtiyacın var ? ​

X