fbpx
  • Sepetinizde ürün bulunmuyor.

Mesleki Gelişim Eğitimleri

Uluslararası Sertifikalı Mesleki Gelişim Eğitimleri ve Kurs Programları

Nefes Terapisi Sertifika Programı

Nefes almanın önemi, doğru nefes almanın sağlayacağı bedensel ve ruhsal etkilerinin üzerinde durarak, Nefesin anatomisi ve fizyolojisi ile Nefes Tekniklerinin ele alındığı bir programla, Nefes Terapisti yetiştirmeyi amaçlamaktadır.

Yönetici Asistanlığı Eğitimi Programı

Üst Düzey Yönetici Sekreterliği ( Asistanlığı ) Eğitim Programına Hoş Geldiniz. Bu eğitimin sertifikasyonu Acıbadem Üniversitesi tarafından sağlanmaktadır. Uluslararası akreditasyon Swiss Academy tarafından sağlanmaktadır.

Sağlık Kurumları Yönetici Yetişme ve Geliştirme Sertifika Programı.

Üniversite ve Uluslararası Kayıtlı, Çift Sertifikalı Sağlık Kurumları Yönetici Yetiştirme ve Geliştirme Kurs Programı Sağlık kurumlarının yönetimine özel, profesyonel sağlık yöneticileri yetiştirmeyi amaçlayan bu program, sağlık kurumlarında kariyer yapmak isteyen orta ve üst düzey yönetici ve adayları yetiştirmeyi hedeflemektedir. Sağlık profesyonelleri bu eğitim ile kazandıkları yönetim yetkinlikleri sayesinde, sağlık alanına yönelik 2Profesyonel Sağlık Kurumları Yöneticileri” olabileceklerdir. Sağlık hizmetlerinin yönetim ihtiyacının oldukça yüksek olduğu ve bu konuda yetişmiş profesyonellere ihtiyaç duyulduğu açıktır. Bu program ile kamu ve özel sağlık kuruluşlarında çalışanların yönetim konusunda bilgi ve donanımlarının arttırılması ve sağlık hizmetlerinin daha etkin, verimli ve kaliteli bir şekilde yürütülmesine ve kişilerin kariyerlerine önemli katkı sağlayacaktır. Kapsamlı bir programla kendinizle fark yaratmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Sizi aramızda görmekten onur duyarız.

Microblading Eğitimi

Microblading;Diğer bir deyişle kıl tekniği kaş. Bu işlem kaşlardaki asimetriyi dengelemek, boşlukları doldurmak, seyreklikleri tamamlamak için cilde yarı kalıcı pigment yerleştirme işlemidir. İşlem; birkaç küçük iğnenin bir araya gelmesi ile oluşan küçük bir el aleti ile derinin üst tabakasına kıl şeklinin taklit edilmesidir.

İpek Kirpik Eğitimi

Bu kursla iyi bir kirpik teknikeri olacaksınız.İpek kirpik eğitimi ile mesleki kariyerinizde sıçrama yaşamakla birlikte doğru ipek kirpik takma konusundan herkesten daha çok bilgi sahibi olacaksınız.

Yaratıcı Dramayla Problem Çözme Atölyesi

EDUCON CENTER “ANA- BABA OKULU” ATÖLYELERİ Güvene Dayalı Ebeveyn- Çocuk İlişkisi, Özgüvenli Çocuk Demek!Yaratıcı Drama Yöntemiyle Problemle Baş Etmek Artık Daha Kolay. Educon Center Ana-Baba Okulu atölyeleriyle hizmetinizdeyiz. Educon Center Ana-Baba Okulu atölyeleri huzurlu ve mutlu ebeveyn – çocuk ilişkisinin sağlanmasında önemli bir role sahiptir.Ana-babamızdan, çevremizden okuduklarımızdan öğrendiğimiz doğru ve yanlışlarımızla ebeveyn olma yolculuğuna başlarken en çok da doğru bildiğimiz yanlışlardan başımız ağrıtır. Bu nedenlerle de kendimizi çocuklarımızla çatışırken buluruz. Oysa söylem, tutum ve davranışlarımızda yaratacağımız değişimler bize birçok kapı açacak ve yeni keşifler yapmamızı sağlayacaktır.Ebeveyn olarak, çocuklarla ektili iletişim ve iş birliği içerisinde huzurlu ve mutlu bir aile ortamı yaratmak istiyorsanız, hemen programımıza dahil olmanızı öneririz.Unutmayın!Bilinçli ebeveyn, mutlu ve başarılı çocuklar demektir. Ebeveyn olarak çocuklarınızla iletişiminizde fark yaratmak istiyorsanız, lütfen atölyelerimizi takip ediniz. Huzurlu ve mutlu bir aile, bilinçli ebeveynler olarak mutlu ve başarılı çocuklar yetiştirmek istiyorsanız atölyelerimiz tam size göre diyebiliriz.Mutlaka bize ulaşmalısınız!Böylece, huzurlu, mutlu ebeveynler olarak, mutlu ve başarılı çocuklar yetiştirmek için gereken donanıma sahip olma şansını yakalayabilirsiniz.
X