fbpx
  • Sepetinizde ürün bulunmuyor.

Satış Ortağı Ol

4 / 100
%filename MyEduco

Satış Ortağımız Olun

400dpiLogo
Swiss
27540825_374545529684492_3987680739736468520_n

Uluslararası Profesyonel
Eğitimciler ve Eğitim Kurumları

Uluslararası Eğitimciler ve Eğitim kurumlarının eğitimlerini satma fırsatı!

Satış Ortaklığıyla Hemen Kazanmaya Başlayın

Satış ortaklığı programıyla beraber her satış başı %15 ile %40 a varan komisyon oranları kazanma fırsatınız var
ŞİMDİ sATIŞ ORTAKLIĞINA BAŞVUR

devir Online Eğitim Devri

Neden MyEduco ile çalışmalıyım?

Bilgini Eğitime Dönüştür

MyEduco Online Eğitim platformunda eğitimler video ders paketleri halinde sunulmaktadır. Uzman eğitmenlerin sunduğu bu paketlerin hem satışı kolay prestijide çokdur, referans linklerinizde yapacağınız satışlardan %15-40 arasında komisyon oranı kazanabilirsin.

%filename MyEduco
Uzman teknik kadro

MyEduco Uluslararası Online Eğitim platformunda yer alan uzaktan eğitim ve örgün eğitim programları alanlarında uzman akademisyen ve eğitmenler tarafından gerçekleştirilmektedir

UZAKTAN EĞİTİM

MyEduco tarafından yayınlanan uzaktan eğitim programları MyEduco stüdyolarında üretilmektedir ve postprodüksiyonu MyEduco teknik ekibi tarafından yapılmaktadır

AR-GE

MyEduco.com İsviçre,Türkiye,Kıbrıs ve Almanya'daki 6 Eğitim Kurumunun Öncülüğünde ve Üstün Çözümler Bilişim Ltd. Mühendisleri Tarafından Bireysel ve Kurumsal Olarak,Eğitimcileri ve Eğitim Kurumlarına Yönelik Geliştirilen bir Uluslararası Uzaktan Eğitim Platformudur.

ZENGİN İÇERİK

MyEduco.com Eğitim programları ve çeşitliliği açısından ülkemizin en modern portalıdır. MyEduco paydaş ve iştirakçileri her geçen gün artmakta ve buna paralel olarak içerik portföyü hızla büyümektedir

HAYAT BOYU ÖĞRENME

MyEduco.com'un temel misyonu zaman ve mekan kısıtı gözetmeden sunduğu uzaktan ve örgün eğitim hizmetleriyle hayat boyu öğrenme kapsamında güçlü ve dinamik bir yapı oluşturmaktır

İŞBİRLİKLERİ

MyEduco.com Uluslararası seçkin kamu kurum ve kuruluşları, üniversiteler, özel sektörde faaliyet gösteren kurum ve kuruluşlar ile eğitim alanında işbirliği yapmaktadır.

%filename MyEduco

Kolay Kullanım

Günümüz teknolojisinin geldiği noktada video içerik üretmek çok kolaylaşmıştır. Makul bir görüntü ve ses kalitesiyle oluşturduğunuz eğitim videolarınız MyEduco Uluslararası Eğitim Platformunda sizin için yeni bir gelir kaynağına dönüşür.

Sınırsız Seçenek İmkanı

MyEduco.com’da alan sınırı yoktur. Sağlıktan spora, üniversite hazırlıktan hukuğa, görsel sanatlardan el sanatlarına kadar yüzlerce alanda eğitim verilebilmektedir.

Sıkça Sorulan Sorular (S.S.S)

Satış Ortaklığı hakkında sıkça sorulan soruların cevapları

Satış ortaklığı, bir işletmenin veya kuruluşun kendi pazarlama çabalarının sonucunda gelen her ziyaretçi veya müşteri için bir veya daha fazla bağlı kuruluşu ödüllendirdiği performansa dayalı bir pazarlama  türüdür.

 

Myeduco.com’da %15 den %40 a kadar komisyon oranlarıyla hemen satış ortaklığına başlayabilirsin.

Başvurunuz kabul edidikten sonra myeduco.com üzerinden satış ortaklığı paneline yönlendirileceksiniz, yönlendirilmeden sonra panel içerisinden referans linkleri, kuponlar ve direkt olarak trafik yönlendirmelerinin ayarlarını yapabileceksiniz, Referas link takipleri site içerisinde bulunan çerezler sayesinde 30 güne kadar takibi yapılmaktadır, sizin referansınız ile myeduco.com’u ziyaret edip satış yapılan her üründen komisyon alıp takibini panel üzerinden yapabileceksiniz.

Ödemeleriniz her ayın 10’unda bize ilettiğiniz IBAN adresine gönderilmektedir.

[affiliate_registration]