fbpx

Swiss Academy’nin 2019 KAMPANYASI MyEduco, uzaktan eğitim sistemi ile zamandan ve mekândan bağımsız, teknoloji ile eğitimin buluştuğu noktada Size Uluslararası Kalitede Eğitim Fırsatı Sunuyoruz.

MyEduco Uluslararası Online Eğitim Platformunda Yayınlamış olduğu Sertifikalı Kişisel Gelişim Eğitimlerine Büyük İndirim Fırsatı ile sizlerle.

Kıbrıs, Türkiye, İsviçre Ve Avrupa Birliği Ülkelerince Geçerli Seçeceğiniz 3 Adet Uluslararası Sertifikalı Eğitim . Sadece 100tl !

Uluslararası Ödüllü Eğitmenlerin , Uluslararası Eğitimlerine Katıl Sertifikanı Cv’ne altın harflerle yazdır!

Kariyer Konusunda Kendini Geliştirmek İsteyenler Bu Eğitimler Tam Size Göre!Seçtiğiniz 3 Uluslararası Sertifikalı Kişisel Gelişim Eğitimi 450 TL yerine 100TL

Aşağıda listesi verilen eğitimleri https://myeduco.com/ sitesine girip detaylı inceleyebilirsiniz. Kampanya Dahilindeki Eğitimler Aşağıda Listelenmiştir

Eğitimleri Sepetinize Ekledikten Sonra Kampanya Kodu ile İndirimi Uygulayabilirsiniz!

İletişim: +90 548 859 15 59

Katılım İçin Son Tarih: 24-03-2019

 

Hayalinizdeki kariyere, özel indirim fırsatları ile kavuşabilir, hatta aynı fırsatlardan arkadaşınızında faydalanmasını sağlayabilirsiniz.

Sağ altta yer alan canlı sohbet butonuna mesaj bırakın sekmesinin üzerinden kendi bilgileriniz ile birlikte arkadaşınızın iletişim bilgilerini bırakın, hem kendinize hem de arkadaşınıza %15 indirim kodu kazandırın.

Arkadaşınla Gel kampanyasını kaçırmayın!

** Başka kampanyalarla birleştirilemez

** Kampanya koşulu gereği aynı indirim kodunun farklı iki sepette kullanılması zorunludur

-Kampanya kapsamında sunulan Hediye Çeki kullanım hakkı başka bir kullanıcıya devir edilemez.

-Kampanya kapsamında sunulan Hediye Çeki kullanım hakkı geçerlilik süresi içerisinde tüketilmediği takdirde bir sonraki aya devir etmez, silinir.

-İkinci eğitime %10 indirim kampanyasından faydalanabilmeniz için sayfamız (myeduco.com) üzerinden daha önce en az 1 eğitime katılmış olmanız gerekmektedir.

-Müşterilerimiz kampanyaya kaydolarak bu koşulları kabul etmiş sayılırlar.

X