• Sepetinizde ürün bulunmuyor.

Pazarlama ve Satış Eğitimleri

Uluslararası Sertifikalı Pazarlama ve Satış Eğitimleri

%filename MyEduco: Online Eğitimler - Online Courses

Siz de Eğitmen olun!

400dpiLogo
Swiss
27540825_374545529684492_3987680739736468520_n

Uluslararası Profesyonel
Eğitimciler ve Eğitim Kurumları

Şimdi sen de myeduco.com'da eğitimlerini öğrencilerinle buluştur

Siz de MyEduco'da Eğitimlerinizi
Öğrencilerinizle Buluşturun

Siz de myeduco.com'da eğitimlerinizi yayınlamaya başlayabilir.Öğrencilerinizle etkileşimi sağlayabilirsiniz.

gruplar

Eğiticinin Eğitimi Sertifika Programı

Eğiticinin eğitimi programının temel amacı hali hazırda eğitim veren, eğitim vermek isteyen, mesleki veya eğitim sürecinin içinde eğitmenlik rolü üstlenecek olan adaylara bilgi, beceri ve bakış açıları kazandırmaktır. Katılımcılar hem eğiticilikle alakalı ve hem de eğitim yöntemleri ile ilgili temel kavram ve ilkeleri öğrenebileceklerdir. Eğitimci adayı iseniz, CV’ nize ilave edeceğiniz bu belge, hedeflediğiniz eğitimcilik kariyerinde en önemli adım olacak, iş görüşmelerinde veya terfilerde rakipleriniz arasında sizin için fark yaratacaktır. Kendi işinizde eğitimci olmak istiyorsanız, sahip olacağınız bilgi ve beceri ile etkileyen bir eğitimci olma yolculuğuna hazır hale geleceksiniz.

DANS TERAPİSİ EĞİTİCİ EĞİTİMİ

Sanat terapisi uygulamalarının yapılması, kişilerin kendi yaratıcılıklarını kullanarak günlük yaşam içerisindeki stres ve kaygı durumlarının en az seviyeye indirilebilmesine yönelik teknikleri içermektedir. Uygulamalar içerisinde aynı zamanda kişilerin bilinçaltında bastırdıkları duyguların belirli sanat teknikleri ile dışa vurulması sağlanmakta ve bu dışavurum sürecinden hareketle iyileştirici adımlarda atılmaktadır. Sanatın gücünde şifalanma, uygulamalar ve eğiticilik yolculuğunuzu bizimle paylaşmak istiyorsanız doğru adrese başvuru yaptınız demektir. En kısa süre de aramıza katılmanızdan onur duyarız.

BİYOREZONANS EĞİTİMİ

Biyorezonans Eğitim Programı elektromanyetik frekansların gücünden yararlanmak isteyenlere özel hazırlanan “Biyorezonans Eğitim Programı” nın temel amacı, Frekansların yaşamımızdaki önemini kavramak ve biyorezonans yardımıyla kendisiyle ve çevresiyle uyum içerisinde mutlu yaşayabilmeyi öğretme konusunda eğitmektir. Aynı zaman uygulayıcı ve eğitici olarak yetkinlik kazandırmaktır. Elektromanyetik frekansların gücünü keşfetme, uygulama ve eğitici yolculuğunuzu bizimle paylaşmak istiyorsanız doğru adrese başvuru yaptınız demektir. En kısa süre de aramıza katılmanızdan onur duyarız.

EĞİTİCİNİN EĞİTİMİ

EĞİTİCİNİN EĞİTİMİ HAKKINDA Eğiticinin eğitimi programının temel amacı hali hazırda eğitim veren, eğitim vermek isteyen, mesleki veya eğitim sürecinin içinde eğitmenlik rolü üstlenecek olan adaylara bilgi, beceri ve bakış açıları kazandırmaktır. Katılımcılar hem eğiticilikle alakalı ve hem de eğitim yöntemleri ile ilgili temel kavram ve ilkeleri öğrenebileceklerdir. Eğitimci adayı iseniz, CV’ nize ilave edeceğiniz bu belge, hedeflediğiniz eğitimcilik kariyerinde en önemli adım olacak, iş görüşmelerinde veya terfilerde rakipleriniz arasında sizin için fark yaratacaktır. Kendi işinizde eğitimci olmak istiyorsanız, sahip olacağınız bilgi ve beceri ile etkileyen bir eğitimci olma yolculuğuna hazır hale geleceksiniz. Zaten bir eğitimciyseniz ve kendinizi geliştirmek istiyorsanız, doğru adrestesiniz. Eğitim Programının Toplam Süresi: 60 gün. Eğitim Saat: 48 saattir. Eğitici Eğitimi Sertifika programı on line sınıflarda canlı verilecektir. Ayrıca bu programı bitiren arkadaşlar, Acıbadem üniversitesi onaylı başarı belgesi yanında, İsviçre Swiss Academy kayıtlı 2. bir sertifikanın da sahibi olacaklardır. En kısa sürede aramıza katılmanızı bekliyoruz.

NEFES TERAPİSİ EĞİTİCİ EĞİTİMİ

Nefes terapisi programı ile doğru nefes alma teknikleri ve farkındalık sağlanarak yaşam kalitesi arttırılır. Bütünsel nefes ile doğru nefes kullanımına geçen kişilerde performanslarının maksimum kaliteye ulaşmaları sağlanır. Nefes terapisi eğitimi, katılımcıların öğrenme kapasitesini genişleten, kişisel performanslarını artıran ve yaşam kalitelerini geliştiren bir programdır. Nefes seansları ile danışan daha iyi odaklanabilir ve istediği hedefe doğru gitmek için yapmak istediklerine daha kolay konsantre olabilir. Ayrıca nefes uygulamaları, duygu, düşünce ve hareketlerde değişim, dönüşüm ve yenilenme amaçlayan bir çalışmadır. Nefes seansları ile danışan olumsuz duygu ve durumlarda kendini kontrol etmesini, rahatlamasını ve olumsuz süreci kontrol etme becerisini kazanacaktır. Nefes eğitim programı koçluk uygulamaları ve eğitimin transferini sağlayıcı metodlar ile birlikte anlatılmaktadır. Katılımcılarımıza koçluk bakış açısı sunulmakta ve uygulamaların desteği ile stres yönetimi, depresyon, uykusuzluk, sinir sistemini rahatlatan, odaklanma ve farkındalık yaratan nefes teknikleri desteği öğretilmektedir. Nefes Terapisi Eğitici Eğitimi katılımcılara uygulamaların transferini sağlayacak güncel metodları sunmaktadır.

PSİKANALİZ EĞİTİMİ

Psikanalitik kurama göre ruh sağlığı yerinde olan bireylerin egosu gerçeklik prensibinden uzun süre uzaklaşmadan id’in isteklerini uygun koşullar altında ve süperego denetimini inkâr etmeden uzlaştırma yolları arar. Yani psikolojik sağlık id, ego ve süperego arasında kurulan bir dengedir. Psikanalitik kurama bağlı olarak yürütülecek çalışmalar, psikolojik danışma, koçluk ve rehberlik hizmetlerinde bu dengeyi kurmaya yardımcı olmayı hedefler. Psikoanaliz Farkındalık ve Mesleki Gelişim Eğitim Programı ile ilgili farkındalık kazanmak ve mesleki uygulamalarınızı zenginleştirmek istiyorsanız bizimle tanışmayı unutmayın. Sizlerle birlikte olmaktan onur duyarız.
X