fbpx

   UZMAN KADRO

MyEduco Uluslararası Online Eğitim platformunda yer alan uzaktan eğitim ve örgün eğitim programları alanlarında uzman akademisyen ve eğitmenler tarafından gerçekleştirilmektedir

   UZAKTAN EĞİTİM

MyEduco tarafından yayınlanan uzaktan eğitim programları MyEduco stüdyolarında üretilmektedir ve postprodüksiyonu MyEduco teknik ekibi tarafından yapılmaktadır

   AR-GE

MyEduco.com İsviçre,Türkiye,Kıbrıs ve Almanya'daki 6 Eğitim Kurumunun Öncülüğünde ve Üstün Çözümler Bilişim Ltd. Mühendisleri Tarafından Bireysel ve Kurumsal Olarak,Eğitimcileri ve Eğitim Kurumlarına Yönelik Geliştirilen bir Uluslararası Uzaktan Eğitim Platformudur.

   ZENGİN İÇERİK

MyEduco.com Eğitim programları ve çeşitliliği açısından ülkemizin en modern portalıdır. MyEduco paydaş ve iştirakçileri her geçen gün artmakta ve buna paralel olarak içerik portföyü hızla büyümektedir

   HAYAT BOYU ÖĞRENME

MyEduco.com'un temel misyonu zaman ve mekan kısıtı gözetmeden sunduğu uzaktan ve örgün eğitim hizmetleriyle hayat boyu öğrenme kapsamında güçlü ve dinamik bir yapı oluşturmaktır

   İŞBİRLİKLERİ

MyEduco.com Uluslararası seçkin kamu kurum ve kuruluşları, üniversiteler, özel sektörde faaliyet gösteren kurum ve kuruluşlar ile eğitim alanında işbirliği yapmaktadır.


BİLGİNİ EĞİTİME DÖNÜŞTÜR

MyEduco Uluslararası Eğitim platformunda eğitimler video ders paketleri halinde sunulmaktadır. Uzmanlık alanınızda oluşturacağınız ders videolarının post-prodüksiyonu ister kendiniz yapıp bize yollayabilirsiniz isterseniz uzman ekibimiz sizin için uygun paketler halinde seçenekler sunar ve eğitiminiz yayınlanır.

ÇOK KOLAY

Günümüz teknolojisinin geldiği noktada video içerik üretmek çok kolaylaşmıştır. Makul bir görüntü ve ses kalitesiyle oluşturduğunuz eğitim videolarınız MyEduco Uluslararası Eğitim Platformunda sizin için yeni bir gelir kaynağına dönüşür.

SINIRSIZ SEÇENEK

MyEduco.com'da alan sınırı yoktur. Sağlıktan spora, üniversite hazırlıktan hukuğa, görsel sanatlardan el sanatlarına kadar yüzlerce alanda eğitim verilebilmektedir.

Eğitmen Ve Eğitim Kurumu Paket Programları

(Bu Komisyon Oranlarına Banka,vergiler vb. masraflar dahil değildir.)

 

 

SIKÇA SORULAN SORULAR

Eğitmenlik hakkında sıkça sorulan soruların cevapları


Q: EĞİTMEN OLABİLMEK İÇİN ÖĞRETMEN OLMAM ŞART MI?

A: Hayır. MyEduco Uluslararası Online Eğitim Platformunda eğitmenlik yapabilmeniz için eğitimini vereceğeniz alanın uzmanı olmanız yeterlidir. Mühendis, doktor, avukat, teknisyen, finans uzmanı, işletmeci, sporcu, müzisyen, iş adamı veya ev hanımı olmanız eğitim vermenize engel değildir.

 

Q:TELİF HAKLARI NASIL DÜZENLENİYOR?

A: Oluşturduğunuz online eğitim içeriği ileri eğitim platformunda yayınlanmadan önce telif hakkı sözleşmesini kabul etmiş sayılırsınız bkz:Fikri Mülkiyet Politikası.

 

Q: SATIŞLARI NASIL TAKİP EDERİM?

A: MyEduco Uluslararası Eğitim Platformuna eğitmen olarak kaydınız yapılması ardından satışlarınızı takip edebilirsiniz.

Q: ZATEN BİR İŞİM VAR YİNE DE EĞİTMENLİK YAPABİLİRMİYİM?

A: Evet. İşinizin olması eğitmenliğe engel değildir. Oluşturacağınız içerik eğitim paketi olarak yayınlanacak ve size düşen sadece eğitimizin satışlarını ve geri dönüşleri takip etmek olacak.

 

Q: ÜCRETLENDİRME NASIL YAPILIYOR?

A: MyEduco Uluslararası Online Eğitim Platformunda  katılımcı kapsamında yayınlanan eğitimler için gelir paylaşımı sağlanan hizmete ve yapılan giderlere göre değişiklik göstermektedir detaylı bigliler için satış ve pazarlama ekibimizle iletişime geçebilir. Fiyatlandırma ve Promosyon Politikası'nı İnceleyebilirsiniz.

 

Q:OLUŞTURDUĞUM KURSU BAŞKA YERDE YAYINLAYABİLİRMİYİM?

A: MyEduco Uluslararası Online Eğitim Platformunda bu konu ile ilgili detaylı bilgileri Fikri Mülkiyet Politikamız ve Eğitmen/Eğitimci Kurum Hüküm ve Koşullarında bulabilirsiniz

Öğrenciler için Üyelik Paketleri

(MyEduco.com'a üye olmak tamamen ücretsizdir.Öğrenciler için Üyelik Paketleri Promosyon Amaçlı Üyelik Paketleridir.)

Uyarı: Sepetinize Sadece 1 Adet Üyelik ekleyebilirsiniz Eğer Üyelik türünü değiştirmek istiyorsanız ilk önce seçtiğiniz üyelik paketini sepetinizden kaldırmanız gerekmektedir.

 

error: Korumalı İçerik
X