fbpx

Hakkımızda

MyEduco, uzaktan eğitim sistemi ile zamandan ve mekândan bağımsız, teknoloji ile eğitimin buluştuğu dünyadır.


MyEduco.com, evrensel değerler ve standartlar doğrultusunda hazırladığı eğitim programları ile bilişim çağında zaman, mekân sorunlarını dikkate alarak uzaktan eğitim sistemi ile kolayca ulaşılabilir bir hizmet sunmaktadır.

Birinci önceliğimiz eğitim de, kaliteden ödün vermeden birey ve kurumlara memnuniyet odaklı hizmet vermektir.


Üniversite onaylı sertifika programları, kişisel gelişim eğitim programlarıyla hem kendi gelişiminizi hem mesleki gelişiminizi destekleyecek hem de günümüzün popüler yeni mesleklerine sahip olabilmeniz için yetkinlik kazanmış olacaksınız.

Tüm bunlarla kişisel kalitenizi sağlayarak, yaşamınızı ve mesleki kariyerinizi geliştirirken zaman ve mekana bağlı kalmayacaksınız.

MyEduco bir eğitim platformudur.Eğitimci ve Eğitim Şirketlerinin kendi kurslarını oluşturup MyEduco eğitim platformunda paylaşabilirler.MyEduco öğrenim amaçlı oluşturulan bu kursları öğrencilerle buluşturur.
 

Uzaktan eğitim imkanıyla bilgisayarınızdaki bir tuşla “ MyEduco” ,yanıbaşınızda.

Neden Online Eğitim Almalıyım ?

Neden Online Eğitim ?

Uzaktan Eğitim : (E-Öğrenim ya da E-Learning ) en basit anlamıyla günün getirmiş olduğu iletişim teknolojilerini kullanarak zaman ve mekandan bağımsız olarak kişilerin eğitim almalarının sağlanmasıdır.

Uzaktan eğitim ile yasadıkları yerde eğitim olanaklarından çeşitli sebeplerden dolayı faydalanamayan kişilere istedikleri eğitimi almaları sağlanır.

Online  UZAKTAN Eğitimin AVANTAJLARI

 • İnternet olan her yerden PC, lap top, tablet ve akıllı telefonlar ile eğitimlere 7/24 katılabilirsiniz.
  • Dersleri tekrar tekrar izleyip pekiştirmeyi sağlar.
  • Sosyal hayatinizi kolaylaştırır.
  • Mekandan, zamandan bağımsız hareket etmenizi sağlar.
  • Rahat eğitim alma avantajından yararlanırsınız.
  • Dilediğiniz gün eğitiminizi başlatma hakkiniz vardır.

Online UZAKTAN Eğitimi NASIL Alacağım?

 • Kesin kayıt işlemlerini tamamlayan kursiyerlerimize kullanıcı adi ve şifreleri sms ve mail yoluyla gönderimi sağlanır.
  • Kullanıcı adi ve şifreniz ile uzaktan eğitim platformuna giriş yapılır.
  • Eğitim videoları, ders dokümanları ve sınavınız sistemde karsınıza yüklü halde gelir.
  • Eğitim suresi boyunca dilediğiniz saatte giriş yapıp dersleri izleyebilirsiniz.
  • Eğitim suresi dolmadan en geç 1 gün önce on line sınavınızı gerçekleştirip eğitiminizi tamamlamış olursunuz.
  • Eğitim bitiş tarihinden 30 is günü içerisinde sertifikanızı vermiş olduğunuz adrese kargo ile ulaştırılır.

 

Neden Sertifikalı Eğitimlere Katılmalıyım?

 • Belli bir alanda bilgi sahibi olduğunuzu kanıtlamak istiyorsanız, en pratik yöntem o alana ilişkin bir sertifika edinmektir. Belli bir konuda uzmanlaşmak istiyorsanız, yüksek lisans programlarınıza gidecek zamanınız yoksa ve ekonomik açıdan uygun değilseniz sertifika programları sizin için ideal bir seçimdir.
 • Ayrıca sertifika ve diploma programları farklı bir alanda yeteneklerini geliştirmek veya yeni bir alanda kariyer yapmak isteyenler için isabetli bir tercih olurken, kendi is alanlarıyla ilgili ek eğitim isteyen profesyoneller, yeni mezun üniversite öğrencileri içinde ideal alternatifler sunan programlardır. Dolayısıyla belli bir alanda bilgi sahibi olduğunuzu kanıtlamanın en pratik yöntemi o alana ilişkin bir sertifika sahibi olmaktır.
 • Sertifika programlarının içeriği, daha güncel bilgilerden oluşur ve rakiplerinizden sizi bir adim öne geçirir. Bu programlar, sizi is hayatınızda kullanacağınız çok güncel ve değerli bilgilerle donatır. Yasanmış is tecrübeleri ile durum analizi yapabilme, fikir üretebilme ve problem çözebilme gibi yetilerinizi geliştiren bu programlara olan ilgi, tüm bu nedenlerden dolayı son 5 senede %600 artmıştır.
 • Sertifika programları, master programlarına göre daha kısa sürmesi, daha pratik ve gerçek hayatta uygulanabilir bilgiler içermesi, kabul koşullarının daha esnek olması ve eğitimin daha ekonomik olması nedeniyle cazip, tercih edilen programlardır. Günümüzde sertifika programları, akademik kariyer yapmak istemeyen ve kişisel gelişimini, işinde bilgi ve becerisini hızla geliştirerek fark yaratmak isteyenler için çeşitli alternatifleriyle vazgeçilmez programlardır.
 • Sertifika programları sayesinde katılımcı kısa zamanda yeni bir kariyer kazanabilir. Yıl içerisinde farklı zaman dilimleriyle tasarımdan iletişime, medyadan muhasebeye, pazarlamaya, sinemaya, bilgisayar bilimlerine, modaya, reklamcılığa, hukuka, hatta havacılık ve denizcilik gibi teknik alanlara kadar uzanan geniş bir alanda eğitim veren bu programlara katılan kişiler kısa bir zamanda hem ihtiyaç duyduğu eğitime ve belgeye sahip olabilir.
 • Üniversitede edindiği meslek ile is bulma sansının çok düşük olduğunu düşünenler. Maalesef günümüzde üniversitede okuyan birçok kişi mesleklerine olan sınırlı talep olduğunu, ya da o mesleği yapan çok fazla aday olduğunu düşündüklerinden daha mezun bile olmadan is bulamayacakları konusunda endişe duymaktadır. İlgi duyduğunuz, ya da talep olduğunu düşündüğünüz bir alanla ilgili alacağınız sertifika ve diploma programları sayesinde bu endişeye son verebilir, is bulma sahanızı genişletebilirsiniz. Örneğin Hemşirelik bölümünden mezun olmak sizi diğer adaylardan ayrıcalıklı bir yere koymaz fakat buna bir sağlıkta Eğitici Eğitimi Sertifikası eklerseniz artık mezun olduğunuz bolum mezunları içinde Eğitim Hemşireliği alanında bir adim önde olacaksınız. Sizde is hayatında diğer üniversite mezunlarından bir adim önde olmak istiyorsanız “eğitim danışmanımız” size yardımcı olacaktır.
 • Sizde hayatında diğer üniversite mezunlarından bir adim önde olmak istiyorsanız “eğitim danışmanımız” size yardımcı olacaktır.

Nasıl Sertifika Alırım?

Eğitimlerin büyük bir çoğunluğu , uzaktan eğitim (online eğitim) formatında hazırlanmıştır. Eğitim ve sınav için üniversiteye gitmenize gerek kalmaz.

 • Hızlı ve Güvenilir
 • Yüksek Çözünürlüklü PDF Formatı
 • İmzalı, İsminize Özel ve Özel Sertifika Numaraları

eğitimci oL

Bilgini Eğitime Dönüştür

MyEduco Uluslararası Eğitim platformunda eğitimler video ders paketleri halinde sunulmaktadır. Uzmanlık alanınızda oluşturacağınız ders videolarının post-prodüksiyonu ister kendiniz yapıp bize yollayabilirsiniz isterseniz uzman ekibimiz sizin için uygun paketler halinde seçenekler sunar ve eğitiminiz yayınlanır.

Sizin Eğitiminiz, Bizim Geleceğimiz!

+ 1
Eğitim Programı
+ 0
Eğitim Kurumu
+ 0
Öğrenci
X