fbpx
  • Sepetinizde ürün bulunmuyor.

Güzellik ve Bakım Eğitimleri

Güzellik ve Bakım Eğitimleri

MEB Onaylı Kuaförlük Eğitimi

Kadın saç tasarımı mesleği, en eski kültürlerden günümüz modern toplumuna kadar uzanır ve geçirdiği evreler ve aşamalar, kullanılan araç gereçler ve yöntemlerle geçmişten günümüze uzanan bir sanattır. Kadın Saç Tasarımı mesleğinin geçmişte hangi aşamalardan geçtiği, saça ve güzelliğe verilen önem ve yapmış olduğumuz mesleğin önemi anlatılmaktadır. Bu faaliyetimizin Kadın Saç Tasarımı teknikleri özümsemiş, nitelikli, güler yüzlü elemanlar yetiştirmek önemli amaçlarımızdan birini oluşturmaktadır. Hazırlanan bu eğitim faliyetleri sonunda, Kadın Saç Tasarımı’nı en iyi şekilde uygulayabilir düzeye gelebileceksiniz.

MEB Onaylı Profesyonel Cilt Bakımı Eğitimi

Özellikle kadınların daha fazla ihtiyaç duyduğu cilt bakımı bir noktadan sonra zaruri ihtiyaç haline gelmektedir. Çünkü yüz güzelliği tüm hanımların olmazsa olmazı olup, 25 yaş sonrası ortaya çıkan yaşlanma belirtileri, ince çizgiler ve göz çevresindeki çökmeler, kontur bozuklukları için profesyonel cilt bakımı uygulamasına gerek duyulmaktadır. Peki bu işlemleri kendiniz yapmak ister misiniz? Cevabınız evet ise hem daha güzel bir yüze sahip olmak hemde kazanç sağlama imkanlarını hemen tanımaya başlayın.

DANS TERAPİSİ EĞİTİCİ EĞİTİMİ

Sanat terapisi uygulamalarının yapılması, kişilerin kendi yaratıcılıklarını kullanarak günlük yaşam içerisindeki stres ve kaygı durumlarının en az seviyeye indirilebilmesine yönelik teknikleri içermektedir. Uygulamalar içerisinde aynı zamanda kişilerin bilinçaltında bastırdıkları duyguların belirli sanat teknikleri ile dışa vurulması sağlanmakta ve bu dışavurum sürecinden hareketle iyileştirici adımlarda atılmaktadır. Sanatın gücünde şifalanma, uygulamalar ve eğiticilik yolculuğunuzu bizimle paylaşmak istiyorsanız doğru adrese başvuru yaptınız demektir. En kısa süre de aramıza katılmanızdan onur duyarız.

BİYOREZONANS EĞİTİMİ

Biyorezonans Eğitim Programı elektromanyetik frekansların gücünden yararlanmak isteyenlere özel hazırlanan “Biyorezonans Eğitim Programı” nın temel amacı, Frekansların yaşamımızdaki önemini kavramak ve biyorezonans yardımıyla kendisiyle ve çevresiyle uyum içerisinde mutlu yaşayabilmeyi öğretme konusunda eğitmektir. Aynı zaman uygulayıcı ve eğitici olarak yetkinlik kazandırmaktır. Elektromanyetik frekansların gücünü keşfetme, uygulama ve eğitici yolculuğunuzu bizimle paylaşmak istiyorsanız doğru adrese başvuru yaptınız demektir. En kısa süre de aramıza katılmanızdan onur duyarız.

EĞİTİCİNİN EĞİTİMİ

EĞİTİCİNİN EĞİTİMİ HAKKINDA Eğiticinin eğitimi programının temel amacı hali hazırda eğitim veren, eğitim vermek isteyen, mesleki veya eğitim sürecinin içinde eğitmenlik rolü üstlenecek olan adaylara bilgi, beceri ve bakış açıları kazandırmaktır. Katılımcılar hem eğiticilikle alakalı ve hem de eğitim yöntemleri ile ilgili temel kavram ve ilkeleri öğrenebileceklerdir. Eğitimci adayı iseniz, CV’ nize ilave edeceğiniz bu belge, hedeflediğiniz eğitimcilik kariyerinde en önemli adım olacak, iş görüşmelerinde veya terfilerde rakipleriniz arasında sizin için fark yaratacaktır. Kendi işinizde eğitimci olmak istiyorsanız, sahip olacağınız bilgi ve beceri ile etkileyen bir eğitimci olma yolculuğuna hazır hale geleceksiniz. Zaten bir eğitimciyseniz ve kendinizi geliştirmek istiyorsanız, doğru adrestesiniz. Eğitim Programının Toplam Süresi: 60 gün. Eğitim Saat: 48 saattir. Eğitici Eğitimi Sertifika programı on line sınıflarda canlı verilecektir. Ayrıca bu programı bitiren arkadaşlar, Acıbadem üniversitesi onaylı başarı belgesi yanında, İsviçre Swiss Academy kayıtlı 2. bir sertifikanın da sahibi olacaklardır. En kısa sürede aramıza katılmanızı bekliyoruz.

NEFES TERAPİSİ EĞİTİCİ EĞİTİMİ

Nefes terapisi programı ile doğru nefes alma teknikleri ve farkındalık sağlanarak yaşam kalitesi arttırılır. Bütünsel nefes ile doğru nefes kullanımına geçen kişilerde performanslarının maksimum kaliteye ulaşmaları sağlanır. Nefes terapisi eğitimi, katılımcıların öğrenme kapasitesini genişleten, kişisel performanslarını artıran ve yaşam kalitelerini geliştiren bir programdır. Nefes seansları ile danışan daha iyi odaklanabilir ve istediği hedefe doğru gitmek için yapmak istediklerine daha kolay konsantre olabilir. Ayrıca nefes uygulamaları, duygu, düşünce ve hareketlerde değişim, dönüşüm ve yenilenme amaçlayan bir çalışmadır. Nefes seansları ile danışan olumsuz duygu ve durumlarda kendini kontrol etmesini, rahatlamasını ve olumsuz süreci kontrol etme becerisini kazanacaktır. Nefes eğitim programı koçluk uygulamaları ve eğitimin transferini sağlayıcı metodlar ile birlikte anlatılmaktadır. Katılımcılarımıza koçluk bakış açısı sunulmakta ve uygulamaların desteği ile stres yönetimi, depresyon, uykusuzluk, sinir sistemini rahatlatan, odaklanma ve farkındalık yaratan nefes teknikleri desteği öğretilmektedir. Nefes Terapisi Eğitici Eğitimi katılımcılara uygulamaların transferini sağlayacak güncel metodları sunmaktadır.

PSİKANALİZ EĞİTİMİ

Psikanalitik kurama göre ruh sağlığı yerinde olan bireylerin egosu gerçeklik prensibinden uzun süre uzaklaşmadan id’in isteklerini uygun koşullar altında ve süperego denetimini inkâr etmeden uzlaştırma yolları arar. Yani psikolojik sağlık id, ego ve süperego arasında kurulan bir dengedir. Psikanalitik kurama bağlı olarak yürütülecek çalışmalar, psikolojik danışma, koçluk ve rehberlik hizmetlerinde bu dengeyi kurmaya yardımcı olmayı hedefler. Psikoanaliz Farkındalık ve Mesleki Gelişim Eğitim Programı ile ilgili farkındalık kazanmak ve mesleki uygulamalarınızı zenginleştirmek istiyorsanız bizimle tanışmayı unutmayın. Sizlerle birlikte olmaktan onur duyarız.

MEB Onaylı Profesyonel Makyaj Sertifika Programı

Kalıcı makyaj eğitimi programının temel amacı, güzellik sektöründe olan veya bu sektörde kendine yer edinmek isteyen kişilerin iş kapasitesini geliştirmek veya kendine yeni meslek edinmek isteyen katılımcılara istihdam sağlamaktır.

İş Sağlığı Ve Güvenliği – 18 Saat | SERTİFİKALI İSG EĞİTİMİ 2022

İş kazaları ve meslek hastalıkları hem insani ve toplumsal açıdan, hem finansal bakımdan oldukça önemli bir sorundur.Uluslararası Çalışma Örgütünün araştırmalarına göre; kazaların sadece %2’si korunması mümkün olmayan, %98’i ise önlenebilir olan kazalardır.İş dünyasında, atölye, laboratuvar veya çalışılan ortamda, uygulama sırasında meydana gelebilecek iş kazaları ile karşılaşılmaması ve çalışılan ortamda istemeyerek oluşan olumsuzluklarda fert olarak yasal sorumluluğun farkında olunması için İSG eğitiminin başarıyla tamamlanması önem taşımaktadır.Eğitim sonunda Sertifikanızı almayı unutmayın.Öğrenecekleriniz 18 Saat Üzerinde İSG Eğitimi ISO hakkında en güncel ve anlaşılır veriler 13 Test + 60'tan fazla soru+ Videolu Örnekler Yasal ve düzenleyici şartlara uyum sağlama İSG'nin amacı ve Risk faktörleri Kuruluşta iş kazası ve meslek hastalığının proaktif olarak önlenmesi Kuruluşun güvenli ve sağlıklı iş yeri ortamına çevirme imkanları Kuruluşun organizasyonel yapısını güçlendirme Oluşturulan iş sağlığı ve güvenliği sisteminin sürekli olarak iyileştirilmesi Güvenli ve sürdürülebilir bir çalışma ortamının sağlanması yolu ile kurum kültürünün oluşturulmasının ilkeleriNot almanız faydanıza olacaktır. Bu yüzden not tutabileceğiniz bir aracı hazır bulundurmanızı öneririz.

Nefes Terapisi Sertifika Programı

Nefes almanın önemi, doğru nefes almanın sağlayacağı bedensel ve ruhsal etkilerinin üzerinde durarak, Nefesin anatomisi ve fizyolojisi ile Nefes Tekniklerinin ele alındığı bir programla, Nefes Terapisti yetiştirmeyi amaçlamaktadır.

Yönetici Asistanlığı Sertifika Programı

Üst Düzey Yönetici Sekreterliği ( Asistanlığı ) Eğitim Programına Hoş Geldiniz. Bu eğitimin sertifikasyonu E-Devlet Kayıtlıdır tarafından sağlanmaktadır. Uluslararası akreditasyon Swiss Academy tarafından sağlanmaktadır.

Sağlık Kurumları Yönetici Yetişme ve Geliştirme Sertifika Programı.

Üniversite ve Uluslararası Kayıtlı, Çift Sertifikalı Sağlık Kurumları Yönetici Yetiştirme ve Geliştirme Kurs Programı Sağlık kurumlarının yönetimine özel, profesyonel sağlık yöneticileri yetiştirmeyi amaçlayan bu program, sağlık kurumlarında kariyer yapmak isteyen orta ve üst düzey yönetici ve adayları yetiştirmeyi hedeflemektedir. Sağlık profesyonelleri bu eğitim ile kazandıkları yönetim yetkinlikleri sayesinde, sağlık alanına yönelik 2Profesyonel Sağlık Kurumları Yöneticileri” olabileceklerdir. Sağlık hizmetlerinin yönetim ihtiyacının oldukça yüksek olduğu ve bu konuda yetişmiş profesyonellere ihtiyaç duyulduğu açıktır. Bu program ile kamu ve özel sağlık kuruluşlarında çalışanların yönetim konusunda bilgi ve donanımlarının arttırılması ve sağlık hizmetlerinin daha etkin, verimli ve kaliteli bir şekilde yürütülmesine ve kişilerin kariyerlerine önemli katkı sağlayacaktır. Kapsamlı bir programla kendinizle fark yaratmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Sizi aramızda görmekten onur duyarız.

Microblading Eğitimi

Microblading;Diğer bir deyişle kıl tekniği kaş. Bu işlem kaşlardaki asimetriyi dengelemek, boşlukları doldurmak, seyreklikleri tamamlamak için cilde yarı kalıcı pigment yerleştirme işlemidir. İşlem; birkaç küçük iğnenin bir araya gelmesi ile oluşan küçük bir el aleti ile derinin üst tabakasına kıl şeklinin taklit edilmesidir.

İpek Kirpik Eğitimi

Bu kursla iyi bir kirpik teknikeri olacaksınız.İpek kirpik eğitimi ile mesleki kariyerinizde sıçrama yaşamakla birlikte doğru ipek kirpik takma konusundan herkesten daha çok bilgi sahibi olacaksınız.

Yaratıcı Dramayla Problem Çözme Atölyesi

EDUCON CENTER “ANA- BABA OKULU” ATÖLYELERİ Güvene Dayalı Ebeveyn- Çocuk İlişkisi, Özgüvenli Çocuk Demek!Yaratıcı Drama Yöntemiyle Problemle Baş Etmek Artık Daha Kolay. Educon Center Ana-Baba Okulu atölyeleriyle hizmetinizdeyiz. Educon Center Ana-Baba Okulu atölyeleri huzurlu ve mutlu ebeveyn – çocuk ilişkisinin sağlanmasında önemli bir role sahiptir.Ana-babamızdan, çevremizden okuduklarımızdan öğrendiğimiz doğru ve yanlışlarımızla ebeveyn olma yolculuğuna başlarken en çok da doğru bildiğimiz yanlışlardan başımız ağrıtır. Bu nedenlerle de kendimizi çocuklarımızla çatışırken buluruz. Oysa söylem, tutum ve davranışlarımızda yaratacağımız değişimler bize birçok kapı açacak ve yeni keşifler yapmamızı sağlayacaktır.Ebeveyn olarak, çocuklarla ektili iletişim ve iş birliği içerisinde huzurlu ve mutlu bir aile ortamı yaratmak istiyorsanız, hemen programımıza dahil olmanızı öneririz.Unutmayın!Bilinçli ebeveyn, mutlu ve başarılı çocuklar demektir. Ebeveyn olarak çocuklarınızla iletişiminizde fark yaratmak istiyorsanız, lütfen atölyelerimizi takip ediniz. Huzurlu ve mutlu bir aile, bilinçli ebeveynler olarak mutlu ve başarılı çocuklar yetiştirmek istiyorsanız atölyelerimiz tam size göre diyebiliriz.Mutlaka bize ulaşmalısınız!Böylece, huzurlu, mutlu ebeveynler olarak, mutlu ve başarılı çocuklar yetiştirmek için gereken donanıma sahip olma şansını yakalayabilirsiniz.

Yönetici Geliştirme Kurs Programı

Programın temel amacı, katılımcılara yönetim becerileri ve liderlik özellikleriyle ilgili gerekli donanımı sağlayarak, liderlik bakış açısı ve liderlik yaklaşımını içselleştirecek şekilde profesyonellik kazandırmaktır. Program, katılımcılara yönetici-liderlik hakkında yetkinlik ve beceri kazandırmaya yönelik yeterli düzeyde teorik bilginin yanı sıra, “UYGULAYARAK ÖĞRENME ve İÇSELLEŞTİRME” yaklaşımı üzerine yapılandırılmıştır. Koçluk uygulamalarıyla desteklenen program, lider yönetici olmak istiyorum diyen yönetici ve yönetici adaylarına özel hazırlanmıştır.

Cinsel Terapi ve Danışmanlık Kurs Programı

Cinsellik, insan tarafından yaşanabilecek, en güzel zihinsel ve bedensel hareketin bir bütünü olarak kabul edilir. Kişiler arası iletişimin özel bir halidir. Cinsel özgüvene sahip bireyler cinselliği duygu, düşünce ve davranış hazzı olarak tarif ederler. Kişilerin cinsellik algıları kişisel özelliklerinden ve içinde yaşadığı kültürel yapıdan olumlu ya da olumsuz etkilenebilmektedir.Programına katılacak kursiyerler, yeme içme gibi fizyolojik ihtiyaçlardan biri olan cinselliğin, toplumsal baskı, tıbbi veya psikolojik nedenlerle yaşanamaması durumunda ihtiyacı olan danışanlara destek verecek, korkularını giderecek, donanıma sahip olurlar.

Masal ve Hikâye Anlatıcılığı Sertifika Programı

Üniversite ve Uluslararası Kayıtlı, Çift Sertifikalı Masal ve Hikaye Anlatıcılığı Kurs Programı Masal ve hikâyenin öğretici, eğitici ve gizemli dünyasından yararlanmak isteyenlere özel hazırlanan “Masal ve Hikâye Anlatıcılığı Sertifika Programı” nın temel amacı, bilinçli bir hikaye ve masal anlatıcısı olarak, çocuk eğitiminde belirleyici olmanızı sağlamaktır. Hikaye ve masal anlatıcılığı programında sunulan araçlarla katılımcılarımıza, çocuklarımızı geleceğe hazırlama fırsatı sunulmaktadır. Çocuklarla ektili iletişim ve iş birliği içerisinde olmak istiyorsanız, doğru adrese başvuru yaptınız demektir. En kısa süre de aramıza katılmanızdan onur duyarız.

Üniversite ve Uluslararası Kayıtlı, Çift Sertifikalı Profesyonel Koçluk Kurs Programı

Üniversite ve Uluslararası Kayıtlı, Çift Sertifikalı Profesyonel Koçlu Kurs Programı Programın temel amacı, katılımcılara temel koçluk becerileri ve gerekli donanımı, koçluk bakış açısı ve koçluk yaklaşımını içselleştirecek şekilde profesyonellik kazandırmaktır. Program, katılımcılara birlikte çalıştıkları bireylere kişisel ve mesleki gelişim alanlarında profesyonel bir destek sunabilmeleri için koçluk becerilerini kazandırırken, aynı zamanda, katılımcıların öz farkındalıklarını yükselterek pozitif yönde kişisel gelişim ve değişimlerinin desteklenmesini sağlamak üzere tasarlanmıştır.

Üniversite ve Uluslararası Kayıtlı, Çift Sertifikalı Eğitici Eğitimi Kurs Programı

Eğiticinin eğitimi programının temel amacı hali hazırda eğitim veren, eğitim vermek isteyen, mesleki veya eğitim sürecinin içinde eğitmenlik rolü üstlenecek olan adaylara bilgi, beceri ve bakış açıları kazandırmaktır. Katılımcılar hem eğiticilikle alakalı ve hem de eğitim yöntemleri ile ilgili temel kavram ve ilkeleri öğrenebileceklerdir.