fbpx
  • Sepetinizde ürün bulunmuyor.

Güzellik ve Bakım Eğitimleri

Üst Düzey Yönetici Asistanlığı Eğitimi Programı

Üst Düzey Yönetici Sekreterliği ( Asistanlığı ) Eğitim Programına Hoş Geldiniz. Bu eğitimin sertifikasyonu Acıbadem Üniversitesi tarafından sağlanmaktadır. Uluslararası akreditasyon Swiss Academy tarafından sağlanmaktadır.

SAĞLIK YÖNETİCİSİ YETİŞTİRME VE GELİŞTİRME EĞİTİM PROGRAMI

Üniversite ve Uluslararası Kayıtlı, Çift Sertifikalı Sağlık Kurumları Yönetici Yetiştirme ve Geliştirme Kurs Programı Sağlık kurumlarının yönetimine özel, profesyonel sağlık yöneticileri yetiştirmeyi amaçlayan bu program, sağlık kurumlarında kariyer yapmak isteyen orta ve üst düzey yönetici ve adayları yetiştirmeyi hedeflemektedir. Sağlık profesyonelleri bu eğitim ile kazandıkları yönetim yetkinlikleri sayesinde, sağlık alanına yönelik 2Profesyonel Sağlık Kurumları Yöneticileri” olabileceklerdir. Sağlık hizmetlerinin yönetim ihtiyacının oldukça yüksek olduğu ve bu konuda yetişmiş profesyonellere ihtiyaç duyulduğu açıktır. Bu program ile kamu ve özel sağlık kuruluşlarında çalışanların yönetim konusunda bilgi ve donanımlarının arttırılması ve sağlık hizmetlerinin daha etkin, verimli ve kaliteli bir şekilde yürütülmesine ve kişilerin kariyerlerine önemli katkı sağlayacaktır. Kapsamlı bir programla kendinizle fark yaratmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Sizi aramızda görmekten onur duyarız.

Microblading Eğitimi

Microblading;Diğer bir deyişle kıl tekniği kaş. Bu işlem kaşlardaki asimetriyi dengelemek, boşlukları doldurmak, seyreklikleri tamamlamak için cilde yarı kalıcı pigment yerleştirme işlemidir. İşlem; birkaç küçük iğnenin bir araya gelmesi ile oluşan küçük bir el aleti ile derinin üst tabakasına kıl şeklinin taklit edilmesidir.

İpek Kirpik Eğitimi

Bu kursla iyi bir kirpik teknikeri olacaksınız.İpek kirpik eğitimi ile mesleki kariyerinizde sıçrama yaşamakla birlikte doğru ipek kirpik takma konusundan herkesten daha çok bilgi sahibi olacaksınız.

Yaratıcı Dramayla Problem Çözme Atölyesi

EDUCON CENTER “ANA- BABA OKULU” ATÖLYELERİ Güvene Dayalı Ebeveyn- Çocuk İlişkisi, Özgüvenli Çocuk Demek!Yaratıcı Drama Yöntemiyle Problemle Baş Etmek Artık Daha Kolay. Educon Center Ana-Baba Okulu atölyeleriyle hizmetinizdeyiz. Educon Center Ana-Baba Okulu atölyeleri huzurlu ve mutlu ebeveyn – çocuk ilişkisinin sağlanmasında önemli bir role sahiptir.Ana-babamızdan, çevremizden okuduklarımızdan öğrendiğimiz doğru ve yanlışlarımızla ebeveyn olma yolculuğuna başlarken en çok da doğru bildiğimiz yanlışlardan başımız ağrıtır. Bu nedenlerle de kendimizi çocuklarımızla çatışırken buluruz. Oysa söylem, tutum ve davranışlarımızda yaratacağımız değişimler bize birçok kapı açacak ve yeni keşifler yapmamızı sağlayacaktır.Ebeveyn olarak, çocuklarla ektili iletişim ve iş birliği içerisinde huzurlu ve mutlu bir aile ortamı yaratmak istiyorsanız, hemen programımıza dahil olmanızı öneririz.Unutmayın!Bilinçli ebeveyn, mutlu ve başarılı çocuklar demektir. Ebeveyn olarak çocuklarınızla iletişiminizde fark yaratmak istiyorsanız, lütfen atölyelerimizi takip ediniz. Huzurlu ve mutlu bir aile, bilinçli ebeveynler olarak mutlu ve başarılı çocuklar yetiştirmek istiyorsanız atölyelerimiz tam size göre diyebiliriz.Mutlaka bize ulaşmalısınız!Böylece, huzurlu, mutlu ebeveynler olarak, mutlu ve başarılı çocuklar yetiştirmek için gereken donanıma sahip olma şansını yakalayabilirsiniz.

Lider Yönetici Yetiştirme ve Geliştirme Kurs Programı

Programın temel amacı, katılımcılara yönetim becerileri ve liderlik özellikleriyle ilgili gerekli donanımı sağlayarak, liderlik bakış açısı ve liderlik yaklaşımını içselleştirecek şekilde profesyonellik kazandırmaktır. Program, katılımcılara yönetici-liderlik hakkında yetkinlik ve beceri kazandırmaya yönelik yeterli düzeyde teorik bilginin yanı sıra, “UYGULAYARAK ÖĞRENME ve İÇSELLEŞTİRME” yaklaşımı üzerine yapılandırılmıştır. Koçluk uygulamalarıyla desteklenen program, lider yönetici olmak istiyorum diyen yönetici ve yönetici adaylarına özel hazırlanmıştır.

Cinsel Terapi ve Danışmanlık Kurs Programı

Cinsellik, insan tarafından yaşanabilecek, en güzel zihinsel ve bedensel hareketin bir bütünü olarak kabul edilir. Kişiler arası iletişimin özel bir halidir. Cinsel özgüvene sahip bireyler cinselliği duygu, düşünce ve davranış hazzı olarak tarif ederler. Kişilerin cinsellik algıları kişisel özelliklerinden ve içinde yaşadığı kültürel yapıdan olumlu ya da olumsuz etkilenebilmektedir.Programına katılacak kursiyerler, yeme içme gibi fizyolojik ihtiyaçlardan biri olan cinselliğin, toplumsal baskı, tıbbi veya psikolojik nedenlerle yaşanamaması durumunda ihtiyacı olan danışanlara destek verecek, korkularını giderecek, donanıma sahip olurlar.

Masal ve Hikâye Anlatıcılığı Sertifika Programı

Üniversite ve Uluslararası Kayıtlı, Çift Sertifikalı Masal ve Hikaye Anlatıcılığı Kurs Programı Masal ve hikâyenin öğretici, eğitici ve gizemli dünyasından yararlanmak isteyenlere özel hazırlanan “Masal ve Hikâye Anlatıcılığı Sertifika Programı” nın temel amacı, bilinçli bir hikaye ve masal anlatıcısı olarak, çocuk eğitiminde belirleyici olmanızı sağlamaktır. Hikaye ve masal anlatıcılığı programında sunulan araçlarla katılımcılarımıza, çocuklarımızı geleceğe hazırlama fırsatı sunulmaktadır. Çocuklarla ektili iletişim ve iş birliği içerisinde olmak istiyorsanız, doğru adrese başvuru yaptınız demektir. En kısa süre de aramıza katılmanızdan onur duyarız.

Üniversite ve Uluslararası Kayıtlı, Çift Sertifikalı Profesyonel Koçluk Kurs Programı

Üniversite ve Uluslararası Kayıtlı, Çift Sertifikalı Profesyonel Koçlu Kurs Programı Programın temel amacı, katılımcılara temel koçluk becerileri ve gerekli donanımı, koçluk bakış açısı ve koçluk yaklaşımını içselleştirecek şekilde profesyonellik kazandırmaktır. Program, katılımcılara birlikte çalıştıkları bireylere kişisel ve mesleki gelişim alanlarında profesyonel bir destek sunabilmeleri için koçluk becerilerini kazandırırken, aynı zamanda, katılımcıların öz farkındalıklarını yükselterek pozitif yönde kişisel gelişim ve değişimlerinin desteklenmesini sağlamak üzere tasarlanmıştır.

Üniversite ve Uluslararası Kayıtlı, Çift Sertifikalı Eğitici Eğitimi Kurs Programı

Eğiticinin eğitimi programının temel amacı hali hazırda eğitim veren, eğitim vermek isteyen, mesleki veya eğitim sürecinin içinde eğitmenlik rolü üstlenecek olan adaylara bilgi, beceri ve bakış açıları kazandırmaktır. Katılımcılar hem eğiticilikle alakalı ve hem de eğitim yöntemleri ile ilgili temel kavram ve ilkeleri öğrenebileceklerdir.
X