fbpx
  • Sepetinizde ürün bulunmuyor.

Nasıl Sertifika Alırım ?

Aşağıdaki 3 adımı izleyerek eğlenerek öğrenebilir ve hayatınızı
değiştirecek sertifikalara sahip olabilirsiniz.
%filename MyEduco

1) Kolayca Al

Seçtiğin eğitimi kredi kartı yada banka havalesi ile hemen satın alabilirsin.

 

%filename MyEduco
%filename MyEduco

2) Dilediğin Zaman İzle

Eğitimin gün ve saati sana bağlı, dilediğin zaman bilgisayarından yada akıllı telefonundan etkileşimli eğitimleri izleyebilir ve eğitim dökümanlarını okuyabilirsin.

 

%filename MyEduco
%filename MyEduco

3) Sertifikanı Hemen Al

Sertifikan eğitim sonu pdf formatında profiline tanınır A4 uyumlu tasarımıyla ister kendin bastırabilirsin, istersen sertifika siparişi oluşturarak biz senin için sertifikayı basıp adresine yollarız, Sertifikanı CV ne altın harflerle yazdırırsın. Kendini geliştirir, geleceğini değiştirsin.

 
%filename MyEduco

Avantajları

Sıkça Sorulan Sorular

Eğitimler etkileşimli eğitim (e-eğitim) modülleri ve videolardan oluşmaktadır. Gün,saat ve yer sınırı olmadan dilediğiniz zaman dilediğiniz yerden eğitime başlayabilir ve kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Sertifikalar; Uluslararası Eğitim Kurumları  tarafından onaylanıyor. Sertifika detaylarını, eğitimin detay sayfasında yer alan “sertifika hakkında” başlığı altından inceleyebilirsiniz.

Sınavlı eğitimlerde başarı sertifikası alabilmek için sınava girmeniz gerekli, sınava girmek istemiyorsanız eğitim videolarını tamamlayarak “katılım belgesi” sahibi olabilirsiniz.Eğitimin Türüne göre bu değişiklik göstermektedir.Sertifika detaylarını, eğitimin detay sayfasında yer alan “sertifika hakkında” başlığı altından inceleyebilirsiniz.

Almaya hak kazandığınız sertifikalar PDF formatında baskıya hazır bir şekilde öğrenci profilinize yüklenir dilerseniz kendiniz baskıya verebilirsiniz.Dilerseniz biz sizin için sertifikanızı basımını gerçekleştirebiliriz.Sertifika basımı talep ediyorsanız sipariş oluşturmanız gerekmektedir sertifikanız basıldıktan sonra basılı olarak belirttiğiniz adrese kargolanır. Sertifika numarası  yardımıyla myeduco.com’dan doğrulanabilir.

Resmi onaylı sertifikalar; bilginizi belgelemenizi ve özgeçmişinize güç katarak iş başvurularınızda bir adım öne geçmenizi sağlar.

Eğitimler, İşiniz ile ilgili yeni bilgiler öğrenerek mevcut işinizde kariyer yapmanıza yardımcı olur.

Eğitim programları, uzaktan eğitim (online eğitim) formatında hazırlanmıştır. Dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerden eğitimleri izleyebilirsiniz.