fbpx
  • Sepetinizde ürün bulunmuyor.

Güvenli Ödeme Sayfası

Sizin Eğitiminiz, Bizim Geleceğimiz!

Ücretsiz Üye Ol

Eğitime Başla

Araştırmanı Yap

Eğitimini Bitir

Eğitimleri satın al

Sertifika Almaya Hak Kazan

İhtiyacın olan Eğitimi Ara

İhtiyacın olan eğitmeni ve eğitimi bul.

Güvenli bir Şekilde Ödeme yap

Güvenli bir şekilde ödemeni yap ve eğitime başla!

Eğitimlere katıl ve sertifikanı Cv'ne Altın Haflerle yazdır!

Eğitimini bitir ve sertifika almaya hak kazan!

Öğrencilerimizin Görüşleri

MyEduco.com’un yenilikçi eğitim platformu sayesinde ilk öncelikle kişisel gelişimim olmak üzere , kariyerime de çok büyük katkısı oldu. MyEduco.com’dan aldığım uluslararası Sertifikalar ile iş başvuruların da meslektaşlarıma oranla bir adım önde oldum.
Ural Şahin
MyEduco.com'dan çok memnun kaldım ve uluslararası eğitim alma fırsatı bulduk. Sürekli güncel girip eğitimleri inceliyorum. Almış olduğum eğitimler ise bana çok şeyler kazandırdı.
Zişan Pekri
Myeduco.com'dan 3 adet eğitim satın aldım ve gayet memnun kaldım. Öğrendiğim bilgileri hayatımda kullanmaya başladım bile. CV'nize katkı sağlamak istiyorsanız kesinlikle myeduco.com bu konuda eğitim kalitesi ve teknolojik olarak öncü bir platformdur.
Sinan Yüksel

Sertifika Baskı Hizmeti Hakkında Bilgilendirme

MyEduco.com bir online eğitim platformudur. MyEduco’dan alacağınız eğitimlerin sertifikaları eğitimen & eğitim kurumu tarafından türkçe veya ingilizce olacak şekilde sisteme yüklenir ve üye olduğunuz eğitimin başarı kriterlerine göre sizin kullanımınıza açılır.

Sertifikalarınız eğitmenin belirlediği formatta ve tasarımda sisteme yüklenir. Sertifika oluşturulurken, myeduco.com’a üye olduğunuz isim ve soyisim, eğitimi tamamlama tarihi, size özel sertifika kodu ve imzalı bir şekilde profilinize yüklenir. Profilinize yüklenen sertifikalar PDF formatında olup 300 dbi yüksek kalitede baskıya hazır olarak bulunmaktadır. İstediğiniz yerde, istediğiniz sayıda bastırabilirsiniz ve online mecralarda sertifika kodunuzu referans olarak gösterebilirsiniz.

MyEduco.com eğitimlerden alacağınız sertifikaları baskı olarak gönderme yükümlülüğünde değildir. Sertifika baskı hizmeti ücretlidir. Sertifika basım hizmeti satın aldığınız takdirde Türkçe ve İngilizce olmak üzere tarafınıza 2 sertifika gönderilir. Ancak sertifikanız online mecralarda ve myeduco.com site içi sorgulamalarda eğitmeninizin belirlediği formatta ve dilde gösterilecektir. Sertifika basım hizmeti satın alımlarında kargonuz karşı ödemeli olarak gönderilir.

Sertifika basım hizmeti satın almadan önce dikkat edilmesi gerekenler; 

– Satın aldığınız eğitimlerin Sınav ve Sertifika bölümünden sertifikanın niteliğine, sertifikanın kurum tarafından size gönderilip gönderilmeyeceğini kontrol ediniz.

– Bir adetten fazla sertifika basımı hizmeti isterseniz lütfen ek bilgiler kısmına baskısını istediğiniz eğitimlerin isimlerini yazınız.

– Sertifikanızın size gönderilebilmesi için ilk öncelikle üye olduğunuz eğitimin başarı kriterlerini yerine getirmiş olmanız gerekmektedir. Başarı kriterlerini yerine getirdikten sonra sistem eğitim sertifikasını özel sertifika kodu ile profilinize tanımlayacaktır. Sertifika basım hizmeti satın aldıysanız 14 gün içerisinde tarafınıza gönderilecektir.

Loading...

Processing Order...

Please wait while we process your payment...

Please wait while we redirect you...

X