fbpx
  • Sepetinizde ürün bulunmuyor.

Satış Ortaklığı Sözleşmesi

Bu bir kullanıcı sözleşmesi metnidir. Aşağıda yer alan şartlar, MyEduco: Online Eğitimler Bizim Geleceğimiz! – Your Education, is Our Future! – Online Courses Your Education, is Our Future! programına kayıt olacak affiliate’lar için geçerlidir. Affiliate’lar, bu sözleşme şartlarına uymayı kabul etmektedir.

Başvuru Onayı veya Reddi Biz, tamamen kendi takdirimize bağlı olarak, herhangi bir Affiliate Program Başvurusunu onaylama veya reddetme hakkına sahibiz. Affiliate Program Başvurunuzun reddedilmesi durumunda bize karşı herhangi bir yasal başvuru hakkınız bulunmamaktadır.

Komisyonlar Komisyonlar aylık olarak ödenecektir. Bir Affiliate, komisyon alabilmek için, kendi web sitesi veya kişisel yönlendirmeleriyle MyEduco: Online Eğitimler Bizim Geleceğimiz! – Your Education, is Our Future! – Online Courses Your Education, is Our Future!’a yönlendirdiği hesabın en az 31 gün aktif kalması gerekmektedir.

Kendinizi yönlendiremezsiniz ve kendi hesaplarınızda komisyon alamazsınız.

Başarılı bir şekilde tamamlanan işlemler için ödemeler yapılacaktır. Geri ödemeler veya iade işlemleri, ödenmeyecektir.

Sonlandırma Affiliate başvurunuz ve Programdaki statünüz aşağıdaki nedenlerden herhangi biri nedeniyle askıya alınabilir veya sonlandırılabilir:

Uygunsuz reklamlar (yanıltıcı linkler vb.). Spam gönderimi (toplu e-posta, toplu yeni grup yayını vb.). İllegal faaliyetler içeren veya bunları teşvik eden sitelerde reklam yapmak. Federal Ticaret Komisyonu yönergeleri ve mevzuatı veya geçerli herhangi bir eyalet yasası uyarınca bir tanıtım olarak nitelendirilen herhangi bir promosyon için affiliate ilişkisini açıklamama hatası. Fikri mülkiyet haklarına saygısızlık. MyEduco: Online Eğitimler Bizim Geleceğimiz! – Your Education, is Our Future! – Online Courses Your Education, is Our Future! markalarını kullananlardan, fikri mülkiyet haklarımızı korumak için lisans anlaşmaları talep etme hakkımız saklıdır. Affiliate komisyonu olarak vaat edilen geri ödemeler, kuponlar veya diğer bir şekilde ödüllendirme sunulması. Ancak MyEduco: Online Eğitimler Bizim Geleceğimiz! – Your Education, is Our Future! – Online Courses Your Education, is Our Future! ürünleriyle bonus veya diğer ürünlerin birleştirilmesi kabul edilebilir