fbpx
 • Sepetinizde ürün bulunmuyor.

Eğitim Ücreti↴

Orijinal fiyat: 699,90₺.Şu andaki fiyat: 379,99₺. KDV dahil

Bu eğitimde neler öğreneceksiniz ↴

Sanal ortamda hukuksal kurallara uyarak e-ticaret yapabileceksiniz.E-Ticaretin özelliklerini ve araçlarını tanımlayabileceksiniz.E-Ticaretin yararlarını karşılaştırabileceksiniz.E-Ticarette sözleşme oluşturabileceksiniz. E-Ticaretle mal ve hizmet alıp satabileceksiniz.

%filename MyEduco

Bu Eğitimin Sertifikası Uluslararası Geçerlidir.

Bu Eğitimin Sertifikası Swiss Academy ( İsviçre Akademisi ) Tarafından Uluslararası Akreditasyonu Yapılmaktadır.

%filename MyEduco

Bu Eğitimin Sertifikası Avrupa Birliğinde Geçerlidir.

Bu Eğitimin Sertifikası Swiss Academy Tarafından Uluslararası Akreditasyonu Yapılmaktadır.

Eğitim Süresi

Süre Sınırı Yok

Seviye

Eğitim Şekli

Güncelleme

14/03/2020

Öğrenci

5

Materyal

56 dakika

Eğitmen

Sertifikasyon

Eğitim Süresi

Süre Sınırı Yok

Seviye

Eğitim Şekli

Güncelleme

14/03/2020

Öğrenci

5

Materyal

56 dakika

Eğitmen

Sertifikasyon

Bu Eğitim hakkında ↴

E-TİCARET EĞİTİMİ HAKKINDA

Günümüzde en çok konuşulan kavramların başında globalleşme gelmektedir.Globalleşme “Coğrafi sınırların ve uzaklıkların önemini yitirmesi” olarak tanımlanabilir.Globalleşmede en önemli unsurlardan biri, bilgi ve bilgiye kolay ve hızlı ulaşımı sağlayabilmektir. Şirketler globalleşen bir pazar içinde rekabet edebilmek için hıza ve iletişime ihtiyaç duymaktadır. Teknolojik gelişmeler sayesinde işletmelerin ulusal pazarlardan uluslar arası pazarlara çıkması gittikçe kolaylaşmıştır.Bilgisayardaki teknolojik gelişmelerle internet, artık dünyamıza girmiş ve iş yaşamının da vazgeçilmez bir parçası haline gelmiştir. İnternetin hayatımıza girmesiyle eticaret kavramı da sözlüklerde yer almaya başladı. E-ticaret en basit şekliyle “İnternet üzerinden mal ve hizmet alım satımı” olarak tanımlanabilir. E-ticaret sayesinde artık hepimiz evimizde, oturduğumuz yerde alışveriş yapabileceğiz. Şirketler ise belki de hiç akıllarına bile gelmeyecek bir ülkedeki bir müşteriye çok rahat bir şekilde ulaşabilecekler.

BU EĞİTİM SİZE NE KATACAK?

Sanal ortamda hukuksal kurallara uyarak e-ticaret yapabileceksiniz.E-Ticaretin özelliklerini ve araçlarını tanımlayabileceksiniz.E-Ticaretin yararlarını karşılaştırabileceksiniz.E-Ticarette sözleşme oluşturabileceksiniz. E-Ticaretle mal ve hizmet alıp satabileceksiniz.

İŞ OLANAKLARI

İyi bir eğitim ve kariyer için, yaşamını sürdürebilmek amacıyla sağlayacağın kazançlar için yapmanız gereken, teknolojinin ve değişimin gerisinde kalmamak, değişimi yaşamak ve öğrenmektir. Şunu unutmayınız ki bilgisayarı etkin kullanabilen, sanal ticaretin kurallarını, ilkelerini ve sınırlarını iyi kavrayan bireyin ülke ekonomisine büyük katkılar sağlayacağı açıktır.

BU EĞİTİME KİMLER KATILABİLİR?

Her Katılımcıya Açık Bir Programdır.

UZAKTAN EĞİTİM NASIL ALINACAK?

Program İşleyişi:
 • Tarafımıza Ödeme Yapıldıktan sonra bahsi geçen eğitim en kısa sürede kullanıcının kullanımına açılır.
 • Kullanıcı adı ve şifresiyle kursiyer tarafından eğitim platformuna giriş yapılır.
 • Eğitim videolar, ders dokümanları ve sınav sistemi kursiyerin karşısına yüklü halde gelir.
 • Eğitim süresi boyunca kursiyer dilediği saatte giriş yapıp dersleri izleyebilir.

SINAV VE SERTİFİKA

Eğitim sonunda 10 sorudan oluşan 10 dakika süre sınırı bulunan online sınav uygulanmaktadır. Konuları tamamladıktan sonra sınav otomatik olarak karşınıza çıkmaktadır. Sertifika sınavını 100 üzerinden en az 60 alarak başarıyla tamamlayan kişilere E-Ticaret Başarı Sertifikası (katılım sertifikası) verilmektedir. Hak edeceğiniz sertifikayı yukarıda sayılmış olan birçok sektör için iş başvurularınızda CV’nize ekleyebilir ve sertifikanızı bu interaktif eğitimi aldığınıza dair kanıt niteliğinde referans olarak kullanabilirsiniz.

KURS SÜRESİ

Bu uzaktan eğitim serbest zamanlı olarak sürmektedir. Yani eğitime başladığınız tarihten itibaren  dilediğiniz zaman sisteme giriş yaparak eğitiminizi durdurabilir, devam edebilir ve tamamlayabilirsiniz. Eğitim Sonu Sertifikanız Profilinize  PDF formatında yüklenecektir. Eğer Baskı Olarak Arzu Ediyorsanız Lütfen  Sertifika Sipariş Oluşturun.

SERTİFİKA GEÇERLİLİĞİ

Eğitimi Tamamladığınızda Sistem Otomatik Olarak Sizin Adınıza , Size Özel Sertifika numaralı ve Eğitmenin imzasının yer aldığı  Swiss Academy’e Özel İsviçre Menşeli Uluslararası kayıtlı ve Geçerli  “Eğitim Katılım Belgesi” verilecektir.Daha fazla bilgi almak ve merak ettiklerinizi sormak için iletişim bölümünden veya canlı sohbetten bize her zaman ulaşabilirsiniz.

ÖDEME SEÇENEKLERİHavale/EFT/Bankamatik ( Banka hesap bilgilerimiz siparişinizi onayladıktan sonra size otomatik olarak iletilecektir ödemeyi yaptıktan sonra en kısa sürede eğitim profilinize tanımlanacaktır.Online kredi kartı ile seçili kartlara taksitli veya taksitsiz ödeme yapabilirsiniz.Ödeme onaylandıktan sonra eğitimler otomatik olarak  aktif hale gelir %filename MyEduco  

 Eğitim Son Güncelleme Tarihi: 05.12.18
Profil fotoğrafı
EduCon Center
4.75 4.744999999999999
221

Öğrenci

Kişisel Gelişim Eğitimleri
Mesleki Gelişim Eğitimleri
Koçluk Programları
Kurumsal Eğitim Danışmanlık

Eğitmen Hakkında

EduCon Center : Kişisel, mesleki ve kurumsal değişimi, gelişmeyi; farklı danışmanlık anlayışı ve güncel eğitim hizmetleri ile destekleyen, kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiş bir kurumdur. Özellikle kişisel gelişim alanında verdiği eğitimler ve çocuk ve yetişkinlere yönelik atölye çalışmaları ile gündemdedir.

Müfredat

  • E-Ticaret Özelliklerini Tanımlamak 00:06:00
  • E-Ticaretin Yararlarını Karşılaştırma 00:10:00
  • E-Ticarette Sözleşme Oluşturmak 00:15:00
  • E-Ticarette Mal ve Hizmet Alıp Satmak 00:15:00
  • E-Ticaret Eğitimi Sertifika Sınavı 00:10:00

Eğitim Değerlendirmesi ↴