fbpx
  • Sepetinizde ürün bulunmuyor.

Eğitmenin EğitimleriKişisel Bilgiler

Adınız Soyadınız

EduCon Center

Ülke

TR

Telefon Numarası

905337440341

Cinsiyetiniz

Diğer

Özgeçmiş

Kısa Bilgilendirme

EduCon Center : Kişisel, mesleki ve kurumsal değişimi, gelişmeyi; farklı danışmanlık anlayışı ve güncel eğitim hizmetleri ile destekleyen, kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiş bir kurumdur. Özellikle kişisel gelişim alanında verdiği eğitimler ve çocuk ve yetişkinlere yönelik atölye çalışmaları ile gündemdedir.

Kurum Hakkında

Kurum Hakkında

MİSYONUMUZ VE VİZYONUMUZ
Çağdaş bilgiyi özel eğitim yöntemleri ile kullanarak kişilerin yetkinlik ve becerilerini arttırarak, bireysel ve kurumsal gelişimlerini sağlamak,Ulusal ve uluslararası düzeyde özel eğitim yöntemleri kullanarak insan kıymetini ve kurumların değerini arttıran, en iyi eğitim ve danışmanlık şirketi olmak.
Uluslararası Geçerlilik
EduCon Center tarafından verilen sertifikalar Swiss Academy Tarafından Uluslararası Olarak Kayıt Edilmektedir. AB içinde ve İsviçre’de geçerlidir. Swiss Academy, İsviçre’de uluslararası kabul görmüş ve tescilli bir kurumdur.

İletişim Bilgileri

E-mail

iletisim@educoncenter.com

Adres

İnönü Mah. Harbiye Çayırı Sok. No:25/3 Şişli, İstanbul

Uzmanlık Alanı

[{"icon":"","title":"Kişisel Gelişim Eğitimleri","description":""},{"icon":"","title":"Mesleki Gelişim Eğitimleri","description":""},{"icon":"","title":"Koçluk Programları","description":""},{"icon":"","title":"Kurumsal Eğitim Danışmanlık","description":""}]

Sosyal Ağlar

E-posta

iletisim@educoncenter.com

Web Adresi

educoncenter.com

X