• Sepetinizde ürün bulunmuyor.

Eğitim Ücreti↴

$1.860,00 KDV dahil

5

1

Bu eğitimde neler öğreneceksiniz ↴

8 Sertifikalı Güzellik Uzmanlığı Eğitimi Sizlerle. Bu Eğitimde Kadın Saç Tasarımı, Artistik ve Plastik Makyaj, Makyaj, Kozmetik, Cilt Bakımı ve El-Ayak Bakımı ile birlikte 7 Sertifikalı Eğitim Alacaksınız. Bütün Eğitimleri Başarılı bir şekilde tamamladıktan sonra "Güzellik ve Bakım Uzmanlığı" Sertifikasını almaya hak kazanacaksınız.

%filename MyEduco: Online Eğitimler - Online Courses

Bu Eğitimin Sertifikası Uluslararası Geçerlidir.

Bu Eğitimin Sertifikası Swiss Academy ( İsviçre Akademisi ) Tarafından Uluslararası Akreditasyonu Yapılmaktadır.

%filename MyEduco: Online Eğitimler - Online Courses

Bu Eğitimin Sertifikası Avrupa Birliğinde Geçerlidir.

Bu Eğitimin Sertifikası Swiss Academy Tarafından Uluslararası Akreditasyonu Yapılmaktadır.

Eğitim Süresi

Süre Sınırı Yok

Seviye

Eğitim Şekli

Güncelleme

19/06/2022

Öğrenci

13

Materyal

15 Saat . 42 Dakika

Eğitmen

Sertifikasyon

Eğitim Süresi

Süre Sınırı Yok

Seviye

Eğitim Şekli

Güncelleme

19/06/2022

Öğrenci

13

Materyal

15 Saat . 42 Dakika

Eğitmen

Sertifikasyon

Bu Eğitim hakkında ↴

8 Sertifikalı Güzellik ve Bakım Uzmanlığı Eğtimine Hoş Geldiniz!

- KADIN SAÇ TASARIMI EĞİTİMİ

Kadın saç tasarımı mesleği, en eski kültürlerden günümüz modern toplumuna kadar uzanır ve geçirdiği evreler ve aşamalar, kullanılan araç gereçler ve yöntemlerle geçmişten günümüze uzanan bir sanattır. Kadın Saç Tasarımı mesleğinin geçmişte hangi aşamalardan geçtiği, saça ve güzelliğe verilen önem ve yapmış olduğumuz mesleğin önemi anlatılmaktadır. Bu faaliyetimizin Kadın Saç Tasarımı teknikleri özümsemiş, nitelikli, güler yüzlü elemanlar yetiştirmek önemli amaçlarımızdan birini oluşturmaktadır. Hazırlanan bu eğitim faliyetleri sonunda, Kadın Saç Tasarımı’nı en iyi şekilde uygulayabilir düzeye gelebileceksiniz.

BU EĞİTİM SİZE NE KATACAK?

Kadın saç tasarımı online eğitiminin amacı; saç modellerini doğru bir şekilde analiz edip. Moda saç biçimlendirmeyi doğru bir şekilde kavramanıza kolaylık sağlıyacak. gereklilikleri, olanakları ve tarihsel evreleri,güzelliğin tanımıni, saç tiplerini, renk, moda ve müşteri arzusunu anlayıp uygulamasına rahatlıkla geçebiliceksiniz.

İŞ OLANAKLARI

Bu meslekte yetişmiş elemanların, genelde işsiz kalma olasılığı çok azdır. Bazı büyük otellerde çalışma imkanı vardır.Bakım merkezlerinde ve Genel kapsamlı saç tasarım merkezlerinde çalışma olanağı vardır. Kuaförlerin iyi bir gelir elde etmeleri ve çalışma olanaklarının artması için, sürekli bu sektördeki değişiklikleri izleyerek kendilerini yenilemeleri gerekmekte, çünkü teknoloji gelişmekte ve moda sürekli değişmektedir.

- ARTİSTİK VE PLASTİK MAKYAJ EĞİTİMİ

Çocuklarda yüz ve vücut boyama, özel efekt makyajı, sakal bıyık peruk uygulamaları, tipleme makyajı, geçmişten günümüze makyaj, ırk ve ülkeler makyajı, fantastik makyaj, hayali karakter makyajı, vücut boyama, yaşlandırma makyajı, yanık deri makyajı, cilt kusurlarını canlandırıcı makyaj, yara, kesik darp, sıyrık makyajı ile ilgili bilgilerin verildiği derstir. Sinema, TV, tiyatroda farklı karakterler yaratmak için sakal bıyık peruk ve postişlerin ayrı bir yeri vardır. Günümüzde artık takma saçlar, postişler çıt çıt ve kaynak saçlar günlük yaşamın vazgeçilmezleridir. Özellikle sakal ve bıyık uygulamaları ile canlandırılacak karakterin inandırıcılığını artırmaktadır. Artistik ve plastik makyaj eğitimiyle hepsini öğrenmeye hazır olun.

BU EĞİTİM SİZE NE KATACAK?

Güzellik salonlarında, kuaför salonlarında, cilt bakım salonlarında, mankenlik ajanslarında, sinema ve televizyon stüdyolarında, büyük otellerde, kozmetik sanayisinde, Sinema, TV, tiyatroda güzellik malzemesi satan ve pazarlayan iş yerlerinde çalışma olanakları vardır.

İŞ OLANAKLARI

Güzellik salonlarında, kuaför salonlarında, cilt bakım salonlarında, mankenlik ajanslarında, sinema ve televizyon stüdyolarında, büyük otellerde, kozmetik sanayisinde, sinema, TV, tiyatroda güzellik malzemesi satan ve pazarlayan iş yerlerinde çalışma olanakları vardır.

- MAKYAJ EĞİTİMİ HAKKINDA

Günümüzde makyaj denilince ilk akla gelen, yüzü renklendirme ve yüzün güzel kısımlarını öne çıkarma amacıyla yapılan uygulamalardır. Eski çağlardan bu yana kadınlar birçok amaçla makyaj sanatından yararlanmıştır. Kozmetik bilim ve teknolojisinden doğru bir şekilde yararlanarak cildi ve vücudu daha sağlıklı, daha güzel, daha genç göstermek için gerekli araç ve makineleri doğru ve bilinçli bir şekilde uygulayan kişidir.

BU EĞİTİM SİZE NE KATACAK?

Bu eğitim ile doğal güzellik makyajı, özel günler makyajı, olgun makyajı ve porselen makyajı ile ilgili temel bilgiler kazanacak ve bu bilgileri uygulama becerisine sahip olacaksınız.Gerekli ortam ve araç gereç sağlandığında doğal güzellik makyajını tekniğine uygun olarak uygulayabileceksiniz. Doğal güzellik makyajını tekniğine uygun olarak uygulayabileceksiniz.Özel günler makyajını tekniğine uygun olarak uygulayabileceksiniz.Olgun makyajını tekniğine uygun olarak uygulayabileceksiniz. Porselen makyajını tekniğine uygun olarak uygulayabileceksiniz.

İŞ OLANAKLARI

Güzellik salonlarında, kuaför salonlarında, cilt bakım salonlarında, mankenlik ajanslarında, sinema ve televizyon stüdyolarında, büyük otellerde, kozmetik sanayisinde, güzellik malzemesi satan ve pazarlayan iş yerlerinde çok ve çeşitli alanlarında çalışma  olanakları vardır.

-KOZMETİK EĞİTİMİ HAKKINDA

Kozmetik vücudun temizlenmesi, çekiciliğin arttırılması ve görünümün güzelleştirilmesi amacıyla kullanılan ürün ve maddelerdir. Süslenmek, güzel görünmek ve güzel kokmak tarihin her döneminde görülen sosyal bir davranıştır. İnsanlar içinde yaşadıkları dönemin ve ülkenin kültürüne göre her zaman süslenmeye önem vermiştir. Yüzyıllardan beri önce sanatsal, sonra yarı sanatsal, yarı bilimsel bir uğraş olan kozmetolojinin bilimsel temele oturması 20 yy.da gerçekleşmiştir. Güzel ve düzgün makyaj uygulaması yapabilmek için kaliteli kozmetik ürünlerine ihtiyaç vardır. Makyaj kozmetikleri fondötenler, pudralar, allıklar, göz makyaj ürünleri ve dudak boyalarıdır.

BU EĞİTİM SİZE NE KATACAK?

Bu eğitim ile kozmetik hakkında 5 ana madde şunlardır;1. Kozmetikleri analiz edebileceksiniz. 2. Ürünlerin yapılarını analiz edebileceksiniz. 3. Ürünlere uygulanan testleri analiz edebileceksiniz. 4. Ürünlerde güvenirlilik ve kararlılık özelliklerini analiz edebileceksiniz. 5. Ürünlerde ambalajlamanın önemini kavrayabileceksiniz.

İŞ OLANAKLARI

Güzellik salonlarında, kuaför salonlarında, cilt bakım salonlarında, mankenlik ajanslarında, sinema ve televizyon stüdyolarında, büyük otellerde, kozmetik sanayisinde, güzellik malzemesi satan ve pazarlayan iş yerlerinde çalışma olanakları vardır.

- CİLT BAKIMI EĞİTİMİ HAKKINDA

Özellikle kadınların daha fazla ihtiyaç duyduğu cilt bakımı bir noktadan sonra zaruri ihtiyaç haline gelmektedir. Çünkü yüz güzelliği tüm hanımların olmazsa olmazı olup, 25 yaş sonrası ortaya çıkan yaşlanma belirtileri, ince çizgiler ve göz çevresindeki çökmeler, kontur bozuklukları için profesyonel cilt bakımı uygulamasına gerek duyulmaktadır. Peki bu işlemleri kendiniz yapmak ister misiniz? Cevabınız evet ise hem daha güzel bir yüze sahip olmak hemde kazanç sağlama imkanlarını hemen tanımaya başlayın.

BU EĞİTİM SİZE NE KATACAK?

Bu eğitim ile normal ciltler, kuru ve hassas ciltler, yağlı ve akneli ciltler, olgun ciltlerin temizliği bakımı eğitimi yanında, özel cilt bakımlarından iyontoforez ile cilt bakımı, lifting, oksijen terapisi ve ultrasonik peeling uygulamaları eğitimiyle detaylı bilgiler öğreneceksiniz. Eğitimin amacı; cilt tanımı, bakımı ve korunmasına ilişkin bilgi ve becerileri kazandırmak, kursiyerlerin güzellik ve bakım uygulamaları yapmalarını sağlamak, meslek edinmelerini sağlamak, makyaj malzemesi seçiminden vücut yapısına göre makyaj uygulamalarına kadar farklı konularda yeterli bilgi vermektir.

İŞ OLANAKLARI

Güzellik merkezleri, güzellik salonları, masaj salonları gibi kapalı yerlerde, cilt bakımı ve güzellik sektöründe çağın teknolojisini kullanarak, müşterilerinin istekleri doğrultusunda vücut ve cilt bakımı, epilasyon, makyaj, masaj, el, ayak ve tırnak bakımını yapabileceksiniz.

- EPİLASYON – DEPİLASYON EĞİTİMİ

Teknolojinin gelişmesine paralel olarak bu yöntemlere her gün yenisi eklenmektedir. Özellikle iğneli epilasyonda deri yapısı, iğne seçimi ve el manipülasyonu eğitim almış kişilerce yapılmaktadır. Aksi halde olumsuzluklar olabilir. Epilasyon gerek ise Depilasyon işlemini yapan operatörün meslek hayatında karşılaşacağı sistemler ve genel bilgilerin yanı sıra uygulama eğitimleri ile de eğitimlerin pekiştirilmesi tercih edilmektedir. Kurs süresi boyunca birçok konuda eğitim gören kursiyerler kurs sonucunda kazandıkları yeterlikler doğrultusunda. Epilasyon – Depilasyon bölümü dersleri alan katılımcılarımızı bu online Epilasyon – Depilasyon uzaktan eğitimine davet ediyoruz.

BU EĞİTİM SİZE NE KATACAK?

İstenmeyen tüylerin kalıcı olarak yok edilmesi olan epilasyon, güzellik sektörünün en başta gelen konularından biri olmuştur. Bu alandaki hızlı gelişmeler ve artan epilasyon talebi karşısında nitelikli eleman ihtiyacı artmıştır . Jelli epilasyonu tekniğine uygun yapabileceksiniz. Ampullü epilasyonu tekniğine uygun yapabileceksiniz.iğneli epilasyonu tekniğine uygun yapabileceksiniz.Lazer epilasyon için ön hazırlık yapabileceksiniz. kursiyerlerin güzellik ve bakım uygulamaları yapmalarını sağlamak,Uygun araç gereç ve ortam sağlandığında epilasyonyöntemlerini eksiksiz ve doğru bir şekilde uygulayabileceksiniz.

İŞ İLANLARI / OLANAKLARI

Epilasyon – Depilasyon sertifika programına katılan kişiler kazandıkları yeterlikler doğrultusunda; güzellik salonları ve merkezlerinde, kaplıca ve banyo tesislerinde, SPA, thalosso terapi ve bakım merkezlerinde, kuaför salonlarında, kamu kurum kuruluşları içerisindeki kuaför ve güzellik salonları vb. yerlerde çalışabilirler.

- EL VE AYAK BAKIMI EĞİTİMİ

Bakımlı olmanın ön şartlarından biri de el ve ayak bakımı sayılabilir. Eller iletişim esnasında en önemli unsurlardan biridir. El-ayak bakımı uzmanlığı meslek dalı yakın zamana kadar daha çok kuaför salonlarında ek bir iş olarak uygulanırken; son yıllarda kuaförlükten ayrılarak cilt bakımı ve güzellik salonlarında yapılan temel işlerden biri haline gelmiştir. El ve Ayak Bakımı bölümü dersleri alan katılımcılarımızı bu online El ve Ayak Bakımı uzaktan eğitimine davet ediyoruz

BU EĞİTİM SİZE NE KATACAK?

El ve Ayak Bakımı sertifika programı sonunda manikür- pedikür uygulamasını tekniğine uygun uygulayabileceksiniz tırnağın yapısı, özellikleri, el-ayak anatomisi, çeşitli tırnak ve deri hastalıkları, manikür ve pedikürde kullanılan araç-gereçler ve aletler, manikür ve pedikür uygulamaları ile ilgili bilgi ve becerilerin verildiği öğrenme materyalidir. Eğitimin amacı;manikür, el anatomisi, manikür ve pedikürü etkileyen tırnak ve deri hastalıkları, meslek edinmelerini sağlamak, manikürde kullanılan aletler ve araç gereçler uygulamalarına kadar farklı konularda yeterli bilgi vermektir.

İŞ İLANLARI / OLANAKLARI

Güzellik merkezleri, güzellik salonları, masaj salonları gibi kapalı yerlerde, cilt bakımı ve güzellik sektöründe çağın teknolojisini kullanarak, müşterilerinin istekleri doğrultusunda özel sektör kuruluşlarında Cilt Bakımı ve Güzellik Uzmanı olarak çalışabilirler. Meslek elemanları ayrıca kozmetik ürün satışı yapılan mağazalarda reyon uzmanı olarak da çalışabilmektedirler.

BU EĞİTİME KİMLER KATILABİLİR?

Her Katılımcıya Açık Bir Programdır.

UZAKTAN EĞİTİM NASIL ALINACAK?

Program İşleyişi:
 • Tarafımıza Ödeme Yapıldıktan sonra bahsi geçen eğitim en kısa sürede kullanıcının kullanımına açılır.
 • Kullanıcı adı ve şifresiyle kursiyer tarafından eğitim platformuna giriş yapılır.
 • Eğitim videolar, ders dokümanları ve sınav sistemi kursiyerin karşısına yüklü halde gelir.
 • Eğitim süresi boyunca kursiyer dilediği saatte giriş yapıp dersleri izleyebilir.

SINAV VE SERTİFİKA

Her Eğitim Konusunun sonundaki  10 sorudan oluşan 10 dakika süre sınırı bulunan online sınav uygulanmaktadır. Konuları tamamladıktan sonra sınav otomatik olarak karşınıza çıkmaktadır. Sertifika sınavını 100 üzerinden en az 60 alarak başarıyla tamamlayan kişilere Konunun Sertifikası ve Bütün Sınavlardan Başarılı Olan kişiye 8. Sertifika Olarak Güzellik ve Bakım Uzmanlığı Başarı Sertifikası (katılım sertifikası) verilmektedir. Hak edeceğiniz sertifikayı eğitim bölümünde sayılmış olan birçok sektör için iş başvurularınızda CV’nize ekleyebilir ve sertifikanızı Güzellik ve Bakım Uzmanlığı interaktif eğitimi  aldığınıza dair kanıt niteliğinde referans olarak kullanabilirsiniz.

KURS SÜRESİ

Bu uzaktan eğitim serbest zamanlı olarak sürmektedir. Yani eğitime başladığınız tarihten itibaren  dilediğiniz zaman sisteme giriş yaparak eğitiminizi durdurabilir, devam edebilir ve tamamlayabilirsiniz. Eğitim Sonu Sertifikanız Profilinize  PDF formatında yüklenecektir. Eğer Baskı Olarak Arzu Ediyorsanız Lütfen  iletisim@myeduco.com'a mail atarak Sertifika Sipariş Oluşturun.

ULUSLARARASI GEÇERLİ SERTİFİKA

Eğitimi Tamamladığınızda Sistem Otomatik Olarak Sizin Adınıza , Size Özel Sertifika numaralı ve Eğitmenin imzasının yer aldığı  Swiss Academy’e Özel İsviçre kayıtlı ve Avrupa Birliğinde Geçerli Uluslararası kayıtlı  “Eğitim Katılım Belgesi” verilecektir.Uluslararası Geçerlilik belgesini >Buradan<  inceleyebilirsiniz.Daha fazla bilgi almak ve merak ettiklerinizi sormak için iletişim bölümünden veya canlı sohbetten bize her zaman ulaşabilirsiniz.

ÖDEME SEÇENEKLERİHavale/EFT/Bankamatik ( Banka hesap bilgilerimiz siparişinizi onayladıktan sonra size otomatik olarak iletilecektir ödemeyi yaptıktan sonra en kısa sürede eğitim profilinize tanımlanacaktır.Online kredi kartı ile seçili kartlara taksitli veya taksitsiz ödeme yapabilirsiniz.Ödeme onaylandıktan sonra eğitimler otomatik olarak  aktif hale gelir %filename MyEduco: Online Eğitimler - Online Courses  

  
Profil fotoğrafı
EduCon Center
4.77 4.765
212

Öğrenci

Kişisel Gelişim Eğitimleri
Mesleki Gelişim Eğitimleri
Koçluk Programları
Kurumsal Eğitim Danışmanlık

Eğitmen Hakkında

EduCon Center : Kişisel, mesleki ve kurumsal değişimi, gelişmeyi; farklı danışmanlık anlayışı ve güncel eğitim hizmetleri ile destekleyen, kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiş bir kurumdur. Özellikle kişisel gelişim alanında verdiği eğitimler ve çocuk ve yetişkinlere yönelik atölye çalışmaları ile gündemdedir.

Müfredat

   • Temizleyiciler 00:03:00
   • Sıkılaştırıcılar 00:05:00
   • Nemlendiriciler 00:02:00
   • Özel Bakım Kozmetikleri 00:08:00
   • Peelingler 00:02:00
   • Maskeler 00:04:00
   • Tıraş Kozmetikleri 00:04:00
   • Tırnak Bakım Kozmetikleri 00:04:00
   • El Kremleri ve Losyonları 00:02:00
   • Ayağa Uygulanan Kozmetikler 00:01:00
   • Fondötenler 00:01:00
   • Yüz Pudraları 00:00:56
   • Allıklar 00:01:00
   • Göz Makyaj Kozmetikleri 00:01:00
   • Dudak Makyajı Kozmetikleri 00:00:56
   • Saç Görünüşü Düzelten Kozmetikler 00:08:00
   • Saç Boyaları ve Renk Açıcılar 00:05:00
   • Saça Kalıcı Dalga Veren Kozmetikler 00:04:00
   • Saç Temizleyici Kozmetikler 00:01:00
   • Kozmetik 00:08:00
   • Emülsiyonlar 00:01:00
   • Kozmetik Üretiminde Uygulanan Testler 00:01:00
   • Kozmetik Ürünlerinde Güvenilirlik ve Kararlılık 00:01:00
   • Ambalajlamanın Önemi 00:06:00
   • Sabunlar 00:02:00
   • Banyo Kozmetikleri 00:05:00
   • Vücut Deodorantları 00:05:00
   • Parfümler 00:06:00
   • Kıl Dökücü Kozmetikler 00:00:40
   • Vücut Kremleri 01:00:00
   • Güneş Kozmetikleri 00:05:00
   • Kozmetik Eğitimi 00:10:00
    • Normal Ciltlerin Temizliği ve Bakımı 00:15:00
    • Yağlı ve Akneli Ciltlerin Temizliği ve Bakımı 00:10:00
    • Kuru ve Hassas Ciltlerin Temizliği ve Bakımı 00:05:00
    • Olgun Cildin Temizliği ve Bakımı 00:10:00
    • İyontoforez ile Cilt Bakımı 00:10:00
    • Lifting Uygulamaları 00:10:00
    • Oksijen Terapi Uygulamaları 00:10:00
    • Ultrasonik Peeling Uygulamaları 00:05:00
    • Cilt Bakımı Eğitimi 00:10:00
     • Saç Temizleyici Kozmetikler 00:01:00
     • Saça Kalıcı Dalga Veren Kozmetikler 00:04:00
     • Saç Boyaları ve Renk Açıcılar 00:05:00
     • Deri 00:35:00
     • Saç Analizi 00:30:00
     • Fön Nedir? 00:15:00
     • Dalgalı Fön 00:02:00
     • Düz Karışık (Flu) Fön 00:02:00
     • Maşa 00:02:00
     • Vak Nedir? 00:02:00
     • Rasta 00:04:00
     • Papiyot 00:10:00
     • Mizanpli 00:10:00
     • Permanant 00:20:00
     • Defrize (Kalıcı Düzlük) 00:02:00
     • Röfle-Meç-Balyaj(Saçta Tonlama Teknikleri) 00:08:00
     • Saçı Dörde Ayırma 00:01:00
     • Saçı Dokuza Ayırma 00:02:00
     • Saçı Tutamlara Ayırma 00:02:00
     • Saçları Boyama 00:15:00
     • Düz Örgü 00:01:00
     • Balıksırtı Örgü 00:01:00
     • Balıkkılçığı Örmek 00:02:00
     • Boya ile Saç Rengini Açmak 00:10:00
     • Toz ve Krem Açıcı ile Saç Rengin Açmak 00:01:00
     • Topuz 00:06:00
     • Gelin Başı 00:08:00
     • Show Saçı 00:01:00
     • Saç Yıkama 00:08:00
     • Boya İşleminde Saç Yıkama 00:02:00
     • Kişisel Temizlik 00:01:00
     • İş Yeri Ortamının Temizliği ve Hijyeni 00:02:00
     • Dezenfeksiyon ve Sterilizasyon 00:05:00
     • Temizleyiciler 00:03:00
     • Çalışma Ortamının Fiziksel Koşulları 00:01:00
     • Kadın Saç Tasarımı Eğitimi 00:10:00
      • Kaş Şekillendirme 00:10:00
      • Kirpik ve Kaş Boyama 00:05:00
      • Takma Kirpikler 00:05:00
      • Kirpik Perması 00:02:00
      • Makyaj 00:15:00
      • Özel Günler İçin Makyaj 00:10:00
      • Olgun Makyajı 00:05:00
      • Porselen Makyajı 00:08:00
      • Yüz Anatomisi 00:03:00
      • Renk Bilgisi 00:03:00
      • Işık Bilgisi 00:05:00
      • Kamuflaj Makyajı 00:10:00
      • Aydınlatma ve Gölgelendirme ile Düzeltici Makyaj ( Kontürleme ) 00:20:00
      • Makyaj Eğitimi 00:10:00
       • Rokoko Makyajı 00:05:00
       • 1920’li Yıllar Dönem Makyajı 00:04:00
       • 1930 ve 1940’lı Yıllar Dönem Makyajı 00:05:00
       • 1950,1960 ve 1970’li Yıllar Dönem Makyajı 00:15:00
       • Zonalı Deri Makyajı 00:05:00
       • Şark Çıbanlı Deri Makyajı 00:02:00
       • Et Beni Makyajı 00:02:00
       • Siğil Makyajı 00:05:00
       • Uçuk Makyajı 00:05:00
       • Karakterin Özelliklerine Uygun Yüz Boyama Teknikleri 00:10:00
       • Karaktere Uygun Yüz Boyamada Kullanılan Araç Gereç Malzemeler 00:20:00
       • Hazır Sakal, Bıyık ve Peruk Uygulaması 00:00:15
       • Krep ile Sakal Bıyık Uygulaması 00:15:00
       • Geleneksel Vücut Boyama 00:18:00
       • Airbrush ile Vücut Boyama 00:10:00
       • Kesici, Delici, Ezici Alet, Yara Makyajları 00:02:00
       • Ateşli Silahla Oluşan Yara Makyajları 00:02:00
       • Travma (darbe) Sonucu Oluşan Yaralanma Makyajları 00:02:00
       • Yaşlanma 00:20:00
       • Latex ile Yaşlandırma Uygulaması 00:02:00
       • Güzellik Uzmanlığı Eğitimi Artistik ve Plastik Eğitimi 00:10:00
        • Kartuş Ağda 00:10:00
        • Konserve Ağda 00:02:00
        • Epilasyon Yöntemleri 00:15:00
        • Ampullü Epilasyon 00:02:00
        • Işıklı Epilasyon Yöntemleri 00:10:00
        • İğneli Epilasyon(Elektro Epilasyon) 00:06:00
        • Epilasyon-Depilasyon Eğitimi 00:10:00
         • Manikür 01:00:00
         • Pedikür 01:00:00
         • El ve Ayak Bakımı Eğitimi 00:10:00
         • Eğitim Değerlendirmesi 00:00:00

        Eğitim Değerlendirmesi ↴

        5

        5
        1 ratings
        • 5 yıldızlar1
        • 4 yıldızlar0
        • 3 yıldızlar0
        • 2 yıldızlar0
        • 1 yıldızlar0
        1. %filename MyEduco: Online Eğitimler - Online Courses
         Ceyda Altın03:37'de30/06/2019

         Muhteşem bir MyEduco Eğitimi daha

         5

         8 Sertifikalı öğretici bir eğitimi çok uygun fiyatlı ve öğretici.

        X